تازه های سایت

کد مطلب: 34913
20. بهمن 1396 - 10:20
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: به‌منظور محرومیت‌زدایی و باهدف جلوگیری از مراجعه مردم به مراکز درمانی شهر نهاوند، اکیپ‌های دندانپزشکی، مامایی و چشم‌پزشکی در مناطق محروم نهاوند حضور یافتند و به‌صورت رایگان مردم را ویزیت کردند.

مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: طرح ویزیت رایگان بیماران به مناسبت دهه مبارک فجر در بخش زرین‌دشت و روستای "عنبر قنبر " شهرستان نهاوند برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در راستای رفع محرومیت بهداشتی و درمانی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند در بخش زرین‌دشت برای چندمین بار به ارائه خدمات درمانی، بهداشتی و آموزشی با همکاری اداره اوقاف و بسیج جامعه پزشکی اقدام کرده است.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: اجرای این طرح‌ها به‌صورت داوطلبانه و با همکاری و مشارکت پزشکان شهرستان نهاوند انجام می‌شود که خدمتی از نظام به مردم عزیز است.

وی عنوان کرد: در این برنامه خدمات پزشکی و درمانی رایگان به بیماران بی‌بضاعت بخش زرین‌دشت ارائه و تا حد امکان دارو و نیازهای درمانی بیماران تأمین شد.

دارابی گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ازجمله ویزیت و مداوای بیماران، خدمات غربالگری دیابت و فشارخون، کاردرمانی، بینایی‌سنجی، مشاوره پزشکی، مامایی، دندانپزشکی ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این طرح دوروزه است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند اظهار داشت: با اجرای این طرح مردم نقاط محروم نهاوند درزمینه تخصص‌های چشم، زنان، پزشک عمومی، مورد درمان قرارگرفته و از خدمات غربالگری بینایی، دندانپزشکی، فشارخون، مشاوره خانواده، دیابت بهره‌مند شدند.

 

1558645

1558655

1558653

1558657

1558652

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام