تازه های سایت

کد مطلب: 33322
8. آبان 1396 - 15:26
امام‌جمعه نهاوند در یادواره شهدای دانش‌آموز نهاوند گفت: هدف دشمن از جنگ نرم بی‌هویت کردن جوانان و هدف قرار دادن عقاید و ارزش‌های نسل جوان جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در یادواره 114 شهید دانش‌آموز نهاوند گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بعدازاینکه در جنگ مستقیم و نظامی نتوانستند ملت ایران اسلامی را تسلیم کنند امروز با جنگ نرم و فرهنگی درصدد ضربه زدن به‌نظام اسلامی هستند.

وی اظهار داشت: در برنامه‌ریزی‌هایی که آن‌ها انجام داده‌اند بر روی نسل جوان جامعه هدف‌گذاری کرده‌اند و در این جنگ می‌خواهند جوانان را نسبت به فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و انقلابی بی‌توجه کنند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: این برنامه‌ریزی‌ها وظیفه همه ما را سنگین‌تر می‌کند چون امروزه جبهه استکبار با در دست داشتن فناوری‌های گسترده طراحی‌های گسترده‌ای انجام داده است و باید در این راه هوشیار باشیم.

وی بیان داشت: نسل جوان ما در دوران دفاع مقدس مانند شهید حسین فهمیده با بصیرت و درک درست از موقعیت؛ درراه انقلاب اسلامی به شهادت رسید و ما امروز باید پاسدار این ارزش‌ها باشیم ونام و یاد شهیدان معزز انقلاب اسلامی را گرامی بداریم و به راه آن‌ها ادامه بدهیم.

مغیثی گفت: فضای مجازی امروز خطر بسیار بزرگی است که اگر از آن به‌خوبی استفاده نشود مشکلات زیادی را برای نسل جوان به وجود می‌آورد و جوانان دانش‌آموزان را باید در برابر تهدیدهای نرم دشمن در این زمینه آگاه و مصون کنیم.

وی بیان داشت: دشمن در جنگ نرم درصدد بی‌هویت کردن نسل جوان جامعه است و عقاید و ارزش‌های دینی را هدف قرار داده است.

در ادامه این مراسم سرهنگ کامران کریمی فرمانده سپاه نهاوند نیز گفت: شهید حسین فهمیده در عین اینکه سن و سالی نداشت با گذشتن از جان خود درس بزرگی به همه ما داد و ما امروز باید راه شهدا را باقدرت ادامه دهیم.

وی افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا وزنده نگه‌داشتن یاد شهیدان عزیز کشورمان یکی از راه‌هایی است که می‌تواند نسل جوان را بافرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی بیشتر آشنا کند.

کریمی گفت: باید مراقب نیرنگ‌ها و تحرکات دشمن در فضای مجازی و در جنگ نرم دشمن باشیم چون اگر در این راه غفلت کنیم با مشکل مواجه می‌شویم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان