تازه های سایت

کد مطلب: 33276
5. آبان 1396 - 12:25
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: 1832 قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف در نهاوند کشف و جمع‌آوری شد.

مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: کارشناس واحد نظارت بر امور غذا و مواد آرایشی بهداشتی شبکه بهداشت نهاوند به‌طور مستمر از تمامی مراکز لوازم‌آرایشی و بهداشتی بازدیدهایی انجام می‌دهد.

وی اظهار داشت: بازرسان در این بازدیدها بر اساس قانون به نحوه عرضه و فروش و تاریخ‌مصرف این مواد نظارت می‌کنند و در صورت مشاهده تخلف با آنان طبق مقررات رفتار می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: درنتیجه این نظارت‌ها تعداد 1832 قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی غیرمجاز و تاریخ‌مصرف گذشته در مراکز لوازم‌آرایشی و بهداشتی سطح شهر نهاوند کشف شد.

وی عنوان کرد: پس از کشف این محصولات غیرمجاز با هماهنگی با مسئولان و پس از سیر مراحل قانونی این قلم مواد جمع‌آوری شد.

دارابی گفت: به خطر انداختن بهداشت و جان مردم توسط هر صنفی خط قرمز شبکه بهداشت و درمان شهرستان است و در این مورد باکسی تعارف نداریم چون مربوط به‌سلامت مردم است.

وی اظهار داشت: این مواد طبق بازدیدهای مأمور واحد امور دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان از مراکز آرایشی و بهداشتی سطح شهر جمع‌آوری‌شده بود غیرقابل‌مصرف بودند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده نواقص و یا موارد مشکوک و داشتن شکایات با تلفن 08133224990 تماس بگیرند و یا شکایات خود را به‌صورت کتبی نوشته تا پس از صورت‌جلسه، پیگیری‌های لازم انجام شود و نتیجه مشخص شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند