تازه های سایت

کد مطلب: 32348
7. شهريور 1396 - 8:24
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برپایی نمایشگاه طراحی و نقاشی به‌مناسبت عید سعید قربان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمود مصباح در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت: به مناسبت عید سعید قربان نمایشگاه طراحی و نقاشی با همکاری آموزشگاه نقاشی شفق و واحد امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند در این شهرستان برپا شده است.

وی افزود: این نمایشگاه شامل آثار ۵ تن از نقاشان و ۴ نفر از هنرمندان طراح آموزشگاه نقاشی شفق است که از ششم شهریور ماه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به مدت هفت روز در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

مصباح با بیان اینکه آثار این نمایشگاه با موضوع طبیعت، اماکن تاریخی، اشیاء بی‌جان و ... است اضافه کرد: آثار نقاشی به نمایش در آمده در این نمایشگاه شامل ۵۰ اثر نقاشی در سبک‌های رئالیسم، کوبیسم و مدرنیسم در تکنیک‌های آبرنگ، کلاژ و نقاشی بر روی تخته است.

مدیر اداره ارشاد اسلامی نهاوند گفت: در بخش طراحی نیز ۲۰ اثر شامل طراحی داخلی، صنعتی، کارتون و کاریکاتور و طراحی گرافیک چشم هر بیننده‌ای را به خود وا می‌دارد .

وی گفت: آموزشگاه نقاشی شفق که به سرپرستی یکی از اساتید برجسته و پیشکسوت استان، آقای صمد عنبر دخت است که به عنوان یکی از بهترین و باسابقه ترین آموزشگاه‌های نهاوند توانسته در سالیان دراز فعالیت هنرمندان بسیار ارزشمندی را تقدیم شهرستان نماید.

مصباح افزود: این نمایشگاه همه روزه از ششم شهریور ماه به مدت هفت روز از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ الی ۱۹ برای بازدید عموم باز است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام