تازه های سایت

کد مطلب: 32292
3. شهريور 1396 - 14:39
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: قطعا وزیر نیروی جدید باید فردی از بدنه وزارت نیرو و آشنا به دغدغه ها و چالش های این وزارتخانه باشد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا گفت: قطعا وزیر نیروی جدید باید فردی از بدنه وزارت نیرو و آشنا به دغدغه ها و چالش های این وزارتخانه باشد.

 
وی اظهار داشت: وزیر نیروی دولت دوازدهم باید فردی باشد که فن و تخصص و رشته مرتبط و تجربه کافی در زمینه مدیریت آب و برق را در کشور داشته باشد.
 
نماینده نهاودن در مجلس افزود: اینکه دولت فردی را معرفی کند که در زمینه مدیریت آب و برق فردی با تجربه کارآمد باشد بسیار مهم و حیاتی است.
 
بهرام نیا با بیان اینکه "اشتغال و بحران آب دو دغدغه بزرگ امروز کشور است"، گفت: وزیر نیروی جدید باید به این دو مولفه توجه داشته باشد چرا که وزارت نیرو با هر دو دغدغه بزرگ امروز کشور مرتبط است، هم باید سهمی در اشتغال زایی سالانه یک میلیونی داشته باشد و هم به طور مستقیم باید روی مدیریت آبی کشور به صورت کارآمد عمل کند.
 
وی ادامه داد: قطعا وزیر نیروی جدید باید فردی از بدنه وزارت نیرو و آشنا به دغدغه ها و چالش های این وزارتخانه باشد.
 
این عضو کمیسیون انرژی تصریح کرد: تعامل با مجلس شورای اسلامی به منظور انجام هماهنگی ها و رفع سریعتر مشکلات آب و برق در بخش های مختلف کشور باید یکی از بارزترین مشخصات وزیر نیرو در دولت دوازدهم باشد.
 
وی افزود: همچنین باید فردی به این سمت انتخاب شود که بتواند تعامل درون سازمانی و برون سازمانی موثری در دولت داشته باشد تا شاهد همگرایی و تعامل کامل برای حل مشکلات آب و برق باشیم.
 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارائه برنامه کارآمد و جامع، تخصص و تجربه مرتبط، سه فاکتوری است که برای کسب رأی اعتماد مورد توجه نمایندگان مجلس است.
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما