تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 31706
25. تير 1396 - 9:06
رئیس اداره برق نهاوند گفت: یکی از کارکنان خانم شرکت توزیع برق نهاوند به دلیل رعایت عفاف و حجاب در محیط کار در این هفته مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، رضا شیر دره با اشاره به اقدامات انجام‌شده در هفته عفاف و حجاب در شرکت توزیع برق نهاوند گفت: در طول ین هفته برنامه‌های خوبی اجراشده است و فضاسازی مناسبی نیز در این هفته انجام‌شده است.

وی اظهار داشت: حضور کارکنان این اداره در تجمع روز ملی عفاف و حجاب از دیگر اقدامات انجام‌شده است که بسیار خوب و لازم است.

رئیس شرکت توزیع برق نهاوند افزود: با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهاوند در مراسمی از یکی از بانوان شاغل در این اداره به دلیل رعایت شئونات اسلامی و داشتن عفاف و حجاب تقدیر به عمل آمد.

 

 

وی عنوان کرد: در این مراسم از سرکار خانم حمیدی از کارکنان شرکت توزیع برق نهاوند که از طرف شورای امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان به‌عنوان فرد شاخص درزمینهٔ رعایت عفاف و حجاب انتخاب‌شده است با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

شیر دره گفت: همچنین در مراسم دیگری با اهداء لوح تقدیر از طرف رئیس عقیدتی سیاسی سپاه نهاوند، رئیس حوزه بسیج کارمندی و معاون فرماندار به سرکار خانم ملکی از کارکنان توزیع برق نهاوند به خاطر رعایت عفاف و حجاب اسلامی در محل کار تجلیل شد.

 

1338774

 

وی در پایان اظهار داشت: در هفته عفاف و حجاب تقدیم گل به بانوان محجبه مراجعه‌کننده به این اداره توسط مسئول حراست و فرمانده پایگاه بسیج توزیع برق نهاوند یکی دیگر از اقدامات و برنامه‌های انجام‌شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام