تازه های سایت

کد مطلب: 31317
30. خرداد 1396 - 9:22
نماینده نهاوند در مجلس گفت: پس از دیدار با وزیر ورزش و قول مساعد وی، 4 پروژه مهم و اولویت‌دار ورزش نهاوند تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در ادامه دیدارها و پیگیری مشکلات شهرستان نهاوند با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به‌منظور جذب اعتبار جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی شهرستان و بررسی مشکلات و نیازهای حوزه ورزش و جوانان دیار کرد.

در این دیدار منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و روزبه رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند نیز حضور داشتند پیرامون مسائل مختلف حوزه ورزش و جوانان در نهاوند گفت‌وگو شد.

حسن بهرام نیا درباره این دیدار گفت: اهم مطالبات حوزه ورزش و جوانان نهاوند به وزیر محترم ورزش و جوانان ارائه شد که پس از بحث و بررسی مقرر شد مواردی عملیاتی و پیگیری شود.

وی افزود: در این دیدار در خصوص پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام ازجمله استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی بانوان، سالن باستانی داخل مجموعه ورزشی علیمرادیان، سالن باستانی دهفول، خوابگاه ورزشکاران، زمین چمن شهر برزول و رزینی و همچنین سایر پروژه‌های ورزشی شهرستان بحث و گفت‌وگو شد.

بهرام نیا اظهار داشت: در مورد این پروژه‌های ورزشی با دستور وزیر ورزش و جوانان مقرر شد با هماهنگی مدیران استانی این حوزه و به‌صورت تلفیقی از ردیف‌های استانی، سهم 27 درصد و اعتبارات ملی، 4 پروژه اصلی و اولویت‌دار ورزش شهرستان تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نماینده نهاوند در مجلس گفت: همچنین تأمین اعتبار برای برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی در شهرستان نهاوند و پخش از شبکه‌های سراسری از دیگر مصوبات این دیدار بود.

وی با اشاره به نتایج مثبت این دیدار برای ورزش نهاوند عنوان کرد: اختصاص یک پکیج کامل تجهیزات ورزشی جهت تجهیز هیئت‌های ورزشی شهرستان نیز در این جلسه تصویب شد.

بهرام نیا گفت: پیگیری دریافت برخی تجهیزات و اقلام ورزشی موردنیاز تیم‌های ورزشی شهرستان از طریق معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در این جلسه مصوب شد.

همچنین در این دیدار واریز مبلغ دویست میلیون ریال کمک و مساعدت مالی جهت حمایت از فعالیت هیئت‌های ورزشی شهرستان بر اساس میزان درخواستی توسط اداره ورزش و جوانان نهاوند مورد تصویب قرار گرفت.

 

1313617

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

طبقه دوم و خوابگاه استادیوم علیمرادیان_المپیک غرب کشور
فقط عکس یادگاری........

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین