تازه های سایت

کد مطلب: 28486
5. آذر 1395 - 8:14
مسئول فوریت‌های پزشکی نهاوند از سقوط یک دستگاه پژو ۴۰۵ در دره‌های محور نهاوند -آورزمان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، احمد کیانی با اعلام این خبر گفت: متأسفانه ساعت۲۱ و ۳۵ دقیقه شامگاه پنجشنبه یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ به علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در محور نهاوند آور زمان دچار سانحه شد.

وی بابیان اینکه این خودرو در کیلومتر ۳ جاده نهاوند-آورزمان به داخل دره سقوط کرده است، گفت: که متأسفانه در این حادثه یک نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شد.

حمزه طائفی فرمانده پلیس‌راه نهاوند نیز با تأکید بر آمادگی صددرصدی پلیس‌راه برای کنترل ترافیک در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان به رانندگان توصیه کرد: داشتن زنجیر چرخ، سالم بودن برف‌پاک‌کن‌ها و پر بودن باک بنزین خودرو اطمینان حاصل کرده و پس از رفع خستگی و استراحت کافی اقدام به رانندگی در فصول سرما باید بیش‌ازپیش موردتوجه باشد.

وی با اشاره به استقرار نیروهای پلیس‌راه شهرستان در نقاط حادثه‌خیز به‌منظور کنترل ترافیک و حفظ جان رانندگان و مسافران گفت: در صورت بروز بارندگی پلیس‌راه، راهداری شهرستان، هلال‌احمر و اورژانس آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به زائران و مسافران رادارند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام