تازه های سایت

کد مطلب: 27715
29. شهريور 1395 - 9:45
مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان همدان گفت: جوانان انقلابی ایران اسلامی در دفاع مقدس که نماد عینی عاشورا بود رشادت‌های بی‌نظیری از خود به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار حاج مهدی ظفری در یادواره 5 شهید سرافراز روستای گره چغا نهاوند گفت: شهدای سرافراز دفاع مقدس همچون ستارگانی درخشان بر آسمان ایران اسلامی می‌درخشند و ما همواره باید به یاد این عزیزان باشیم.

وی اظهار داشت: در عملیات والفجر 8 رزمندگان نهاوندی و اهل این روستا رشادت‌های بی‌نظیری از خود به نمایش گذاشتند که نشان‌دهنده ولایتمداری و پایبندی آن‌ها به انقلاب اسلامی است.

 مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان همدان افزود: دفاع مقدس یک گنجینه تمام‌نشدنی برای ما است که در این مورد هرچه بگوییم و هرچه بنویسیم بازهم کم است.

وی بابیان اینکه شهدا الگوهای مناسبی برای جوانان هستند، اظهار داشت: شهدا با تقدیم جان‌عزیزشان درراه اسلام و انقلاب راه و روش زندگی را به ما نشان دادند که همواره باید درراه ولایت و انقلاب قدم برداریم.

ظفری بیان داشت: نسل جوان جامعه باید با راه و روش زندگی شهدا و اخلاق و رشادت‌های رزمندگان به‌خوبی آشنا شوند تا بتوانند سربازان خوبی برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب باشند.

وی بیان کرد: چاپ و انتشار وصیت‌نامه‌های شهدا که درس‌ها و پیام‌های بسیار مهمی برای همه ما دارد یکی از بهترین روش‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان همدان گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی درصدد جدایی جوانان انقلابی و مومن ایران اسلامی از ارزش‌های انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت هستند که باید نقشه‌های آن‌ها را بشناسیم و با آن مقابله کنیم.

وی ادامه داد: یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن حضور در یادواره‌های شهدا و درس گرفتن و دریافت پیام شهدای عزیز ایران اسلامی است چون انها راه را به‌خوبی شناختند.

ظفری افزود: شهدای کربلا در روز عاشورا راه را شناختند و به‌فرمان مولای خود لبیک گفتند و به آرزویشان که شهادت درراه خدا بود رسیدند و رزمندگان ما نیز در دفاع مقدس از عاشورا الگو گرفتند.

وی گفت: دفاع مقدس نمونه واقعی و ملموس عاشورا بود چون در یک‌طرف جبهه کفر بود و در طرف مقابل جبهه حق و خوشا به سعادت کسانی که در جبهه حق به دیدار معبود شتافتند و در این راه رشادت‌های بی‌نظیری از خود نشان دادند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما