تازه های سایت

کد مطلب: 25990
9. اسفند 1394 - 20:01
نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از خبرگزاری فارس، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان رضا علیزاده اصولگرا   1
ملکان سلمان خدادادی اصولگرا   1
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل 15058  
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب   6
احمد علیرضا بیگی اصولگرا  
محمد حسین فرهنگی اصولگرا دور دوم
علیرضا منادی اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
زهرا ساعی اعتدال
علی الموسوی اصلاح‌طلب
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب دور دوم 1
یوسف داوودی مستقل
بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا   1
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل 20006 1
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا

29063

(دوردوم)

1
کریم شافعی اصلاح‌طلب

29672

(دوردوم)

مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا    
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا دور دوم 1
میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب 1
یعقوب شیویاری اصولگرا   1
کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده اصولگرا 36936 1
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب دور دوم 1
مهدی حسینیان اصولگرا  
شبستر معصومه آقاپور

اصولگرا

(دور دوم)

12314 1
علی علیلو

اصولگرا

(دور دوم)

8510

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل 47162 1
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب 46856 1
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا   1
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل دور دوم 1
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب 61972 1
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل دور دوم 2
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا
همایون هاشمی مستقل
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل 27760 1
ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا   3
روح الله حضرت‌ پور مستقل *
سید هادی بهادری اصلاح‌طلب
حاکم ممکان مستقل
مجید دودکانلو میلان مستقل
سلماس رسول جلایرسرنقی اصولگرا

18321

(دوردوم)

1
شهروز برزگر کاشانی اصولگرا

16463

(دوردوم)

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا دور دوم 1
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا 19120 1
مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب   1
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب 21399 1
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب   3
(2)صدیف‌بدری اصولگرا  
     

 

ایلام
 
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب

25522

(دوردوم)

1
علی‌محمد احمدی اعتدال

22749

(دوردوم)

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

36470 2
لطیف صادقی

اصولگرا

(دور دوم)

31384
سلام امینی

مستقل

(دور دوم)

39363
سارا فلاحی

مستقل

(دور دوم)

38556

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا 70761 1
اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا   5
ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب  
حسن کامران اصولگرا دور دوم
احمد سالک اصولگرا
مجید نادر الاصلی اصولگرا
حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب
علیرضا آجدانی اصلاح‌طلب
مینو عابدی اصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب 14371 1
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا 37644 1
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا 60411 1
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا   1
نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا 11154 1
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا 30075 1
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا دور دوم 1
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا 56208 1
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا 20463 1
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا   1
لنجان محسن کوهکن اصولگرا 38177 1
سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا دور دوم 1
بهروز جعفری اصولگرا
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا   1

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا 50105 1
کرج عزیز اکبریان اصولگرا   2
محمد جواد کولیوند اصولگرا  

 

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال   1
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل   1
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا 54208 1
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب   1

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا دور دوم 1
قاسم میرزایی نکو  
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا   1
شهریار حسین گروسی

اعتدال

(دور دوم)

75524 1
محمد محمودی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

67966  
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب   1
رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا دور دوم  
ابراهیم نکو اعتدال  
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدرضا عارف اصلاح‌طلب 1351706 30
علی مطهری اصلاح‌طلب 1212166
علیرضا محجوب اصلاح‌طلب 1099422
سهیلا جلودارزاده اصلاح‌طلب 1093065
الیاس حضرتی اصلاح‌طلب 1070011
کاظم جلالی اعتدال 1050778
محمدرضا بادامچی اصلاح‌طلب 1042093
فریده اولاد قباد اصلاح‌طلب 1033788
مصطفی کواکبیان اصلاح‌طلب 1010698
سیده فاطمه حسینی اصلاح‌طلب 1008390
پروانه سلحشوری اصلاح‌طلب 994543
ابوالفضل سروش اصلاح‌طلب 991937
علی نوبخت حقیقی اصلاح‌طلب 982413
غلامرضا حیدری اصلاح‌طلب 979541
مهدی شیخ   اصلاح‌طلب 976013
فاطمه سعیدی اصلاح‌طلب 975758
محمود صادقی اصلاح‌طلب 975408
محمدعلی وکیلی اصلاح‌طلب 973097
بهروز نعمتی اعتدال 964342
پروانه مافی اصلاح‌طلب 963568
فاطمه ذوالقدر اصلاح‌طلب 958946
محمدجواد فتحی اصلاح‌طلب 942350

سیدفرید موسوی

اصلاح‌طلب 941274
محمدرضا نجفی اصلاح‌طلب 940174
داود محمدی اصلاح‌طلب 939933
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی اصلاح‌طلب 938990
محسن علی جانی زمانی اصلاح‌طلب 935073
احمد مازنی اصلاح‌طلب 931327
علیرضا رحیمی اصلاح‌طلب 925678
عبدالرضا هاشم زائی   اصلاح‌طلب 907494

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال 42152 1
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی بابا حیدی اصلاح‌طلب دور دوم 1
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا

14642

(دور‌‌دوم)

1
علی نادری فرد مستقل

10108

(دوردوم)

لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل   1

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا 59361 1
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا 30012 1
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا   1
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا 51615 1

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا   1
مشهد و کلات امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا 384077 5
حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا 353118
نصرالله پژمانفر اصولگرا 337734
جواد کریمی قدوسی اصولگرا 324450
رضا شیران خراسانی اصولگرا 343722
گناباد حمید بنایی مستقل   1
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال دور دوم 1
ابوالقاسم خسروی اصولگرا
درگز عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب 11920 1
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب   1
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب 75686 2
هاجر چنارانی اصولگرا 75384
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب 44379 1
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا   1
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا 102345 2
رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب 75308
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب 41218 1
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب   1

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب   2
علی‌قربانی اصلاح‌طلب  
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل   1
اسفراین هادی قوامی اصولگرا   1

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز،باوی،‌حمیدیه، کارون همایون یوسفی

اعتدال

(دور دوم)

107784 3
جواد کاظم نسب (دور دوم) 88777
سید شکرخدا موسوی (دور دوم) 82200
سید شریف حسینی

اصولگرا

(دور دوم)

71919
شبیب جویری

اصولگرا

(دور دوم)

68881
علی ساری (دور دوم) 66954
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری

اصولگرا

(دور دوم)

29010 1
علی‌گلمرادی

مستقل

(دور دوم)

28687
شوش سید رازی نوری اصولگرا 37764 1
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   1
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا   1
مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل دور دوم 1
علیرضا ورناصری اصولگرا
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا 96852 1
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا   1
خرمشهر عبدالله سامری مستقل 19318 1
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا   1
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا 20643 1
آبادان عامر کعبی اصولگرا 27706 3
جلیل مختار

مستقل

(دور دوم)

25412
سید محمد مولوی

اصولگرا

(دور دوم)

16129
غلامرضا شرفی

اصولگرا

(دور دوم)

23418
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا   1
هدایت‌الله خادمی مستقل  
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب دور دوم 1
حبیب‌الله کشت زر مستقل

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا دور دوم 2
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
علی وقف‌چی مستقل
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا دور دوم 1
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده سیدالبرز حسینی

مستقل

(دور دوم)

16430 1
احمد بیگدلی

مستقل

(دور دوم)

16300
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل   1

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب   1
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا 17244 1
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا 23668 1

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

علیم‌یارمحمدی

اصلاح‌طلب   2

حسینعلی شهریاری

اصولگرا  
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا   1
سراوان محمدباسط درازهی مستقل   1
زابل

حبیب‌الله‌دهمرده

اصولگرا

  2
احمد علی کیخا مستقل  
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا   1
ایرانشهر و سرباز محمد نعیم امینی‌فرد مستقل   1

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا دور دوم 1
اصغر مسعودی مستقل
شیراز       4
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال 40414 1
داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری

اصولگرا

(دور دوم)

27261

1

رضا انصاری

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

25055
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا 56941 1
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت محمد مهدی برومندی اصولگرا 55797 1
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال   1
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا   1
جهرم       1
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب 20883 1
سپیدان       1
رستم و ممسنی       1
کازرون حسین رضازاده مستقل   1
فسا محمد جواد جمالی نوبندگانی اعتدال   1
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کوروش کرم‌پور اصلاح‌طلب   1

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

 اصلاح‌طلب

  2

داوود محمدی

اعتدال

 
تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا   1
بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب 33486 1

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا   3
علی لاریجانی مستقل  
مجتبی ذوالنوری اصولگرا  

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

مستقل

15919 1
مریوان و سروآباد منصور مرادی

مستقل

(دور‌دوم)

15815 1
امید کریمیان

مستقل

(دور‌دوم)

12819
سقز و بانه محسن بیگلری     1
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل 39302 1
سنندج، دیوان دره و کامیاران       2

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا   2
محمد مهدی زاهدی اصولگرا  
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیک‌زاده‌پناه اصلاح‌طلب 72985 1
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب   1
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا   1
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب   1
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا 54970 1
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب 16956 1
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی اصلاح‌طلب 56464 1
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال 35691 1

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

  1
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا   1
سنقر و کلیایی

اصولگرا

  1
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا   1
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی شهاب نادری اصولگرا 32514 1
کرمانشاه عبدالرضا مصری اصولگرا 143928 3
سیدقاسم جاسمی اصولگرا 106454
احمد صفری

اعتدال

(دور دوم)

53834
سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

75322

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل 48768 1
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا   1
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب   1

 

گلستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل   1
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب   1
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا   1
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب   1
رحمت‌الله جلالی اصولگرا  
مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا   1
شهرام کوسه‌غراوی مستقل    
گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

(دور دوم)

47894 2
نورمحمد تربتی نژاد

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

47467
نبی هزار جریبی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

45094
سید علی طاهری

اصولگرا

(دور دوم)

43301

 

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا   1
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب   1
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب 28846 1
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا 48886 1
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا   1
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال   1
بندر انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا   1
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا   1
آستانه اشرفیه محمدحسین‌ قربانی اصلاح‌طلب 19311 1
رودبار صمد مرعشی اصولگرا   1
رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب 90921 3
جبار کوچکی نژاد

اصولگرا

(دور دوم)

58922
سید ولی الله عظمتی

اصولگرا

(دور دوم)

53392
محمد صادق حسنی‌جوریابی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

43602
سید علی آقازاده داوساری

اصولگرا

(دور دوم)

58397

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد سید محمد بیرانوند اصلاح‌طلب دور دوم 2
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمدی‌نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل   1
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل   1
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا   1
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا دور دوم 1
مجید کیان‌‌پور مستقل
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا   1
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا دور دوم 2
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

 

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل علی نجفی اصلاح‌طلب   2
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب   2
محمد دامادی اصلاح‌طلب  
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اعتدال   1
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا 70430 1
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا   1
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا 39319 1
نور و محمود‌آباد علی‌اسماعیلی اصلاح‌طلب   1
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب 62192 2
سید کمال علیپور اصولگرا 46512
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا 47203
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب 46528 1

 

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا   2
شازند صاحبعلی غفاری اصولگرا دور دوم 1
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا   1
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا

23881

(دوردوم)

1
محمدرضا منصوری مستقل

22762

(دوردوم)

خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا   1
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب 48463 1

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب   1
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا   3
احمد مرادی اصولگرا  
محمد آشوری تازیانی اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب

29977

(دوردوم)

1
احمد جباری اصولگرا

29150

(دوردوم)

 

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن حسن لطفی

اصلاح‌طلب

15013

(دوردوم)

1
عطاالله سلطانی صبور

اصولگرا

14899

(دوردوم)

اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا 19430 1
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا 31132 1
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا 39725 1
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا 39623 1
ملایر محمد کاظمی اصلاح‌طلب 45282 2
احد آزادی‌خواه

اصولگرا

(دور دوم)

29872
علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

21032
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا 133343 2
امیر خجسته اصولگرا 80306

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی اصلاح‌طلب   1
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب 25571 1
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمد رضا صباغیان مستقل دور دوم 1
محمد رضا بابایی اصولگرا
تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب   1

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل   1

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان