تازه های سایت

کد مطلب: 25178
20. دى 1394 - 13:09
مسئول روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان نهاوند گفت: با تصمیم فدراسیون فوتبال، فاطمه دارایی از بانوان فوتبالیست این شهرستان برای حضور در اردوی تیم ملی بانوان کشور دعوت شد.

 به گزارش پایگاه خبری گرو، رضا مولوی با اعلام این خبر گفت: این بانوی ورزشکار بر اساس دعوت نامه می بایست روز شنبه خود را به اردوی تیم ملی معرفی نموده و در تمرینات شرکت نماید.
وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون این سومین ورزشکار زن نهاوندی است که به اردوی فوتبال بانوان دعوت شده که دو فوتبالیست قبلی در اردوی تیم ملی بانوان زیر 19 سال اردوی موفقی را نیز پشت سرگذاشته اند.
مولوی به موفقیتها و درخشش بانوان ورزشکار نهاوند اشاره نمود و افزود: بانوان ورزشکار این شهرستان در رشته های مختلف نشان داده اند که در رشته های مختلف و میادین ملی و بین المللی قدمهای بلندی برداشته اند به طوری که از 200 مدال کسب شده ورزشکاران نهاوند نزدیک به 50 درصد آن متعلق به بانوان می باشد .
وی گفت: در زمینه فوتبال این استعداد و ظرفیت نیز در بانوان شهرستان وجود دارد که بتوانند در میادین ملی و بین المللی درخشش خوبی از خود به یادگار بگذارند .
در حال حاضر بیش از پنج هزار ورزشکار سازمان یافته در نهاوند در 35 رشته ورزشی فعالیت دارند که نزدیک به دو هزار نفر آنها زن می باشند./ایرنا

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام