تازه های سایت

کد مطلب: 23183
5. خرداد 1394 - 8:56
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از برپایی کارگاه آموزشی فیلم‌سازی و ادبیات داستانی با حضور رضا رئیسی نویسنده برجسته کشور خبر داد.
کارگاه آموزشی فیلم‌سازی و ادبیات داستانی در نهاوند برگزار شد

به گزارش سایت گرو، محمود مصباح از حضور رضا رئیسی نویسنده و مستندساز برجسته حوزه دفاع مقدس در نهاوند خبر داد و اظهار کرد: با حضور این نویسنده برجسته کارگاه آموزشی با همکاری انجمن سینمای جوان برای نویسندگان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه در سه جلسه متوالی برگزار خواهد شد، بیان کرد: در این کارگاه آموزشی، مباحث فیلم‌سازی و ادبیات برای شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از برگزاری نمایشگاه عکس و آثار تجسمی دفاع مقدس خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب نیز با موضوع دفاع مقدس برپا شده که تا 15 خرداد به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به سالگرد ارتحال امام (ره) یادآور شد: بر این اساس از روز 14 خردادماه نمایشگاه و عصر شعری به همین مناسبت برگزار شده و بسته‌های فرهنگی نیز به زائران مرقد امام(ره) اهدا می‌شود.

مصباح با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد نیز برنامه‌هایی خواهند داشت، افزود: در 52 کانون فرهنگی ـ‌ هنری مساجد برنامه‌هایی برای اوقات فراغت تابستانی در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص اضافه شدن تعداد کانون‌ها در سال جاری نیز یادآور شد: در صورت اخذ مجوز در سال جاری به تعداد کانون‌های فرهنگی نیز اضافه می‌شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند یکی از برنامه‌های فرهنگی سال 94 را برگزاری جشنواره موسیقی فجر دانست و گفت: بزرگداشت دو تن از هنرمندان برجسته شهرستان نیز در برنامه امسال قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته جشنواره استانی تئاتر در نهاوند برگزار شد، افزود: امسال گروه‌های تئاتر در نهاوند فعال بودند به طوری که تاکنون دو تا سه اجرای عمومی نمایش در بخش‌های بزرگسال و کودک داشتیم.

مصباح در پایان بیان داشت: در حوزه نمایش کودکان 5 هزار نفر از کودکان از نمایش‌های اجرا شده بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین