تازه های سایت

کد مطلب: 22828
13. بهمن 1393 - 8:28
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی و طراحی روی شیشه به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد.
http://garoo.ir

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: این نمایشگاه شامل 50 اثر برگزیده از 10 نفر از هنرمندان تجسمی شهرستان نهاوند می باشد که به مناسبت دهه مبارک فجر در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است .

وی اظهار کرد: این اداره با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شهرستان یک ماه قبل نسبت به اطلاع رسانی به منظور جمع آوری  آثار هنرمندان در سطح شهرستان و آموزشگاه های آزاد اقدام نمود و هنرمندان آثار برگزیده خود را  جهت نمایش به اداره فرهنگ و ارشاد تحویل دادند .

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: این نمایشگاه از 12 بهمن ماه به مدت 10 روز در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نهاوند واقع در بلوار شهید بهشتی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) آماده بازدید هنردوستان و عموم مردم می باشد .

وی آثار به نمایش در این نمایشگاه را با موضوع دهه مبارک فجر و تکنیکهای به کار رفته در آنها را آبرنگ، لعاب، کلاژ ،نقاشی بر روی تخته، رنگ زنی غلیظ و طراحی روی شیشه عنوان کرد .

مصباح گفت: این نمایشگاه دارای سبکهای مختلف نقاشی شامل رئالیسم ، مدرنیسم ، انتزاعی و گرافیتی می باشد که در آن تصاویر و نقاشیهایی بسیار خلاقانه و نو به نمایش در آمده است .

وی افزود: علاقمندان برای بازدید می توانند همه روزه در ایام برگزاری از ساعت 9 الی 12 و 14 الی 18 به محل برپایی نمایشگاه مراجعه نمایند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان