تازه های سایت

کد مطلب: 22741
11. دى 1393 - 9:42
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مهدی یاوری و مهدی باوری در مسیر ولایت مهمترین رکن ایجادجامعه مهدوی است.
مهدی یاوری و مهدی باوری دو اصل مهم در تحقق و ایجاد حاکمیت مهدوی است

به گزارش سایت گرو،حجت الاسلام ابوالفضل صابری اراکی در همایش گفتمان دینی بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان نهاوند با اشاره به حقانیت ارزش های معنوی از دشمنان اندیشه ناب اسلامی به عنوان حزب شیطان نام برد و گفت: براساس آیات و معانی قرآن پیروزی و برتری نهایی از آن حزب الله و یاران دین است.

وی با اشاره به این مطلب که عزت واقعی انسان در سایه بندگی خدا کسب می شود گفت: انسان باید در تمام امورات زندگی تلاش کند و در همیشه زمان ها و موقعیت های مختلف خداوند را مد نظر داشته باشد فارغ از پست و مقام و ارزش های گذرا و فانی دنیای مادی.  

این استاد حوزه و دانشگاه به دو اصل مهدی یاری و مهدی باوری در فلسفه انتظار اشاره کرد و گفت: برای شناخت امام زمان و تحقق حکومت مهدوی عمل به این دو اصل مهم و ضروری است.

وی با اشاره به فرمایشی از آیت الله طالقانی درباره احترام به نام امام زمان (عج) خاطرنشان کرد: این عالم ربانی فرموده است که بلندشدن با شنیدن اسم حضرت قائم (عج) این نکته را اثبات می کند که ماهم هستیم و با این عمل یاور بودن برای امام تاکید و استنتاج می شود.

حجت الاسلام صابری اراکی به پیاده روی گسترده اربعین حسینی امسال و ارتباط آن با جنبش مهدویت اشاره کرد و گفت: در این عمل که در خاک کربلا همه ساله اتفاق می افتد انفاق، انسانیت، عدالت، کمک و همیاری بوضوح مشاهده می شود و این اعمال بستری برای تحقق حکومت مهدوی است.

وی در پایان گفت: مهدی یاران و مهدی باوران باید با رهبری ارتباط قوی و قلبی داشته باشند زیرا دشمنان و فتنه گران داخلی و خارجی قدرت دیدن این ارتباط را ندارند همچنان که در فتنه سال 88 این امر بوقوع پیوست و ارتباط جوانان با ولایت انقلاب را برای سالیان دراز بیمه کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند