تازه های سایت

کد مطلب: 21960
15. مهر 1393 - 11:02
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از آمادگی نهاوند برای برگزاری برنامه های متنوع همزمان با بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان استان، در این شهرستان خبر داد.

DSC00898

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: آغاز برنامه ها از 15 مهر ماه و با مراسمی  شاد و متنوع در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) خواهد بود و به منظور استفاده همه کودکان و نوجوانان شهرستان از این برنامه ملی و به وجود آوردن فضایی شاد و پر شور در شهرستان و سهیم کردن همه  در این جشن ، برنامه های شاد و متنوعی در نظر گرفته شده است .

وی از اجرای نمایش شاد و موزیکال تحت عنوان " کدو قلقله زن "  که نویسندگان این نمایش  جواد ذوالفقاری و شادی پور مهدی است و نمایش به کارگردانی حنیف مظفری و با بازی  الناز علیمرادی، مانا پور اسد، مریم صالح و حنیف مظفری، علیرضا سیف و پرویز کیانی از 15  تا 20 مهر ماه به مدت 5 روز از ساعت 10 صبح در محل تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) خبر داد و افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با اداره آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هر روز دانش آموزان در مقاطع مختلف برای دیدن نمایش به سالن خواهند آمد .

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند افزود: برپایی نمایشگاه تخصصی نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان از 15 مهر ماه به مدت 7 روز در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی این اداره با بیش از 50 اثر از کودکان و نوجوانان نهاوندی، برگزاری کارگاه آموزش قصه گویی و داستان نویسی و همچنین قصه خوانی در مهد کودک های سطح شهرستان توسط مدیران مهدها را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این ایام عنوان کرد .

وی همچنین از برگزاری مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان در روز 17 مهر ماه ساعت 10 صبح با حضور بیش از 300 نفر از این عزیزان در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) خبر داد و افزود: در پایان کسانی که بهترین نقاشی را ترسیم  کنند تقدیر و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد .

مصباح از تشکیل کمیته شهرستانی جشنواره تئاتر کودک استان در نهاوند خبر داد و گفت: با تصمیم گیری که در این کمیته به عمل آمد نهاوند در ایام برگزاری جشنواره در استان  فضایی جشنواره ای و مناسب به خود خواهد گرفت و تمامی مرکز و ادارات فرهنگی در این خصوص دست به کار خواهند شد .

وی طرح ثبت نام رایگان از کودکان و نوجوانان را در کتابخانه های سطح  شهر و روستاهای شهرستان ، اهدا جایزه  به  فعالترین اعضاء کودک کتابخانه و اهداد کتاب به کودکان و نوجوانان را از دیگر برنامه های این اداره همزمان با بیست و یکمین جشنواره بین المللی  تئاتر کودک و نوجوان استان همدان عنوان کرد و افزود:  تمام تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند بر آن است تا فضایی شاد و در خور بچه های نهاوند در این ایام فراهم شود .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام