تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 21275
15. شهريور 1393 - 0:22
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز مقابل تراکتورسازی به بی‌رحمی بی‌نهایت فوتبال باختیم نه به حریف
خبرگزاری فارس: دایی: پرسپولیس به بی‌رحمی فوتبال باخت/ این بازی را با دیدار ایران و عربستان مقایسه نکنید

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از خبرگزاری فارس،علی دایی پس از شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود که این بازی را باختیم. اصلا و ابدا مستحق باخت نبودیم و به نظرم پرسپولیس بهترین بازی چند سال اخیرش را نشان داد.

وی ادامه داد: تراکتورسازی سه چهار موقعیت بیشتر نداشت و از این موقعیت‌ها به گل رسید و این ذات فوتبال است که وقتی گل نزنی گل می‌خوری. آنقدر موقعیت از دست دادیم که به خودمان گل زدیم و همین گل هم روند بازی را عوض کرد.

دایی تاکی کرد: ما همه کار کردیم و از شش قدم توپ را بیرون زدیم و حتی توپ را به تیر دروازه زدیم. به هیچ عنوان روز ما نبود و حریف استحقاق برد نداشت اما سه امتیاز را گرفت. من به تراکتور‌ی‌ها و آذربایجانی‌ها تبریک می‌گویم.

به گزارش خبرگزاری فارس،علی دایی در مورد اینکه شما چند بازی متوالی در تهران دارید و چه صحبتی با هواداران دارید، گفت: هوادار فقط برد می‌خواهد و حق آنهاست که پیروزی بخواهند. متاسفانه امسال نتوانستیم به هیچ عنوان تیم شایسته‌ای برای مردم باشیم اما حضور آنها تیم من را از این وضعیت در می‌آورد و اصلا نمی‌توانم در مورد این بازی فوتبال حرف بزنم چون همه کار کردیم ولی به هر شکلی که بگویید توپ‌های‌مان گل نشد.

دایی تاکید کرد: ما در این بازی مستحق باخت نبودیم و بازیکنانم تلاش خود را انجام دادند و همان نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. در نیمه دوم هم قبل از گل به خودی می‌توانستیم چند گل بزنیم. متاسفانه امروز ما بد گل خوردیم.

خبرنگاری به دایی گفت امروز یاد بازی ایران و عربستان افتادم و پرسپولیس هم به همان سرنوشت دچار شد و شما یک برند در فوتبال ایران هستید و تا چه زمانی به خودتان وقت می‌دهید، گفت: من به تیمم اعتقاد دارم و این بازی را اصلا نباید با بازی ایران وعربستان قیاس کرد. شما به موقعیت‌های ما در این بازی نگاه کنید. تک به تک را از دست دادیم و از دو قدمی توپ را به تیرک زدیم، اما در بازی با عربستان چنین اتفاقی نیفتاد. اگر دوست دارید سوال‌تان را به شکل دیگری بپرسید. این خواست خدا بود که موفق نشدیم. اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم و می‌زدیم توپ توی دروازه نمی‌رفت.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومیت‌های متوالی تیمش و اینکه این مسئله به بدنسازی برمی‌گردد، گفت: مصدومیت در فوتبال طبیعی است، متاسفانه ما شرایط لازم را برای تمرین کردن خوب به خصوص در زمین تمرینی‌مان نداریم و زمین تمرین ما چاله و چوله‌های فراوانی دارد و این را هم بگویم که زندگی بیرونی بازیکنان در مصدومیت بازیکنان تاثیر دارد و متاسفانه روی این مسئله کنترل نداریم و بازیکنان ما خیلی ساده مصدوم می‌شوند که مهم‌ترین عامل آن به زندگی بیرونی بازیکنان برمی‌گردد.

وی در مورد افت پرسپولیس بعد از تعویض محمد نوری، گفت: متاسفانه نوری در نیمه دوم نتوانست انتظارات ما را برآورده کند و اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می‌شوید. از او انتظار داریم و وقتی او تعویض شد موقعیت زیاد پیدا کردیم ولی شانس با ما یار نبود. شاید اگر نوری را تعویض نمی‌کردم ممکن بود بازی را ببریم نمی‌توانم روی این موضوع قضاوت کنم. اگر عالیشاه در همان دقایق تعویض نوری توپ را به گل تبدیل می‌کرد شاید من بهترین تعویض دنیا را انجام داده بودم و این مسایل اما و اگر است و نمی‌توانم در مورد ش محکم صحبت کنم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تشویق علی کریمی از سوی شمار کمی از تماشاگران،گفت: باید به نظر هواداران احترام بگذاریم و این موضوع به هیچ عنوان تاثیری روی کار ما ندارد و تیمی که بازنده می شود باید این موضوع‌ها را تحمل کند.

دایی در مورد مشکلات مالی و مسایل مدیریتی روی تیم تاثیر داشت، گفت: به هیچ عنوان این مسایل تاثیر نداشت چون من مدت‌ها بود از پرسپولیس چنین فوتبالی ندیده بودم و ما از نظر فوتبالی خیلی خوب بودم اما یکسری مشکلات دیگر حول و حوش باشگاه ما است که بر تیم ما تاثیر دارد اما نمی‌توانم بگویم این موضوع امروز روی تیم ما تاثیر داشت و مسئولان باشگاه هم تلاش می‌کنند مشکلات را حل کنند اما آنطور که انتظار می‌رفت مشکلات حل نشد اما مسئولان تلاش خود را انجام می‌دهند که مشکلات را حل کنند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد