تازه های سایت

کد مطلب: 20508
11. مرداد 1393 - 10:09
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: طرح قرآنی ۱۴۴۸در شهرستان نهاوند درحال برگزاری است.

حجت الاسلام حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: این طرح قرآنی با محوریت حفظ موضوعی آیات قرآن، تفسیر موضوعی از اصول دین، سبک زندگی اسلامی و قرآن‌شناسی برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح قرآني 1448 از 22خرداد تا 16شهريورماه پيرامون آيات مربوط به سبك زندگي اسلامی در شهرهای نهاوند، برزول و گیان درحال برگزاری است.

گروسی بیان کرد: دراین طرح قرآن آموزان ضمن حضور در دوره آموزشی با حضور در آزمون پایانی گواهینامه طرح را دریافت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: این طرح با همکاری تبلیغات اسلامی نهاوند در مؤسسات قرآنی، خانه های قرآن شهری و روستایی این شهرستان در حال اجرا است.

گروسی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ قرآنی، تفکر و تدبر بیشتر اقشار جامعه به ویژه قشر نوجوان و جوان در آیات قرآن کریم از اهداف مهم طرح قرآنی 1448است.

وی هدف از اجرای طرح 1448 را گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگی و هنری شرکت کنندگان عنوان کرد و افزود: این دوره ها می تواند زمینه جذب جوانان و نوجوانان به مساجد و غنی سازی اوقات فراغت این قشر و مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان را فراهم سازد.

وی افزود: از جوایز ارزنده این طرح بزرگ می‌توان به اهدای 5 هزار کمک هزینه سفر زیارتی مکه مکرمه و عتبات عالیات اشاره کرد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوندگفت: درماه مبارک رمضان اهم فعالیت های قرآنی ازقبیل جلسات جزء خوانی، دوره های تفسیر، محافل انس با قرآن کریم، کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی با محوریت مراکز و موسسات مجوزدار این اداره انجام شد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام