تازه های سایت

کد مطلب: 19656
28. خرداد 1393 - 7:55
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت: گلدسته های جدید امامزاده فضل بن موسی(ع) شهر برزول نهاوند نصب شد.

70341de2c112به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام احمدرضا خزایی در این مراسم گفت: عملیات بازسازی و ساخت ساختمان جدید این امامزاده تا کنون 300 میلیون تومان هزینه به همراه داشته است که با کمک های مالی خیرین و واقفین شهر برزول و اعتبارات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند تأمین شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی و باسازی بقعه متبرکه امامزاده فضل(ع) شهر برزول از سال 1388 با تخریب کامل ساختمان قدیمی و فرسوده این امامزاده آغاز شده است.

حجت الاسلام خزایی افزود: برای ساخت ضریح جدید امامزاده فضل(ع) شهر برزول 72 میلیون تومان از محل کمک های مردمی و اعتبارات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند هزینه شده است.

وی گفت: برای ساخت گنبد جدید این امامزاده نیز 22 میلیون تومان توسط خیر و واقف برزولی "حاج اکبر جهانیان " پرداخت شده است.

وی ادامه داد: برای ساخت دو  گلدسته امامزاده فضل بن موسی(ع) شهر برزول نهاوند بیش از 50 میلیون تومان توسط خیرین و نیکو کاران و اداره اوقاف شهرستان نهاوند هزینه شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند در عنوان کرد: در کناره این امامزاده یک مجموعه سرویس بهداشتی شش چشمه ای با مساحت 43 متر مربع و با هزینه ای افزون بر 24 میلیون تومان، سردخانه سه طبقه ای با اعتبار هشت میلیون تومان و درب ورودی امامزاده با هزینه هشت میلیون تومان احداث شده است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان