تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 19209
5. خرداد 1393 - 9:56
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع ایثار و شهادت در نهاوند خبر داد.

میثم-مرادی-مدیر-ارشاد-اسلامی-نهاوند

به گزارش پایگاه خبری گرو، میثم مرادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی و توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند اقدام به برپایی نمایشگاه عکس از روزهای ایثار و شهادت نموده است .

مرادی افزود: این نمایشگاه درمجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند به منظور گرامیداشت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر اماده پذیرایی از شهروندان نهاوندی است.

وی گفت: این نمایشگاه شامل 50 عکس برگزیده از عکاسان دفاع مقدس بوده که از 3 خرداد ماه به مدت 7 روز و از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 19 آماده بازدید علاقمندان می باشد .

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند همچنین از اجرای نمایش خیابانی تحت عنوان " خاک مقدس " در شهرستان نهاوند خبر داد .

میثم مرادی با بیان این مطلب افزود: با همکاری و مشارکت کانون بسیج هنرمندان شهرستان نهاوند و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و گرامیداشت حماسه آفرینی مردان ایران زمین در هشت سال دفاع مقدس و بالاخص سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر نمایش خیابانی " خاک مقدس " در نهاوند اجرا می شود.

 وی افزود: این نمایش به  کارگردانی آقایان صحبت اله روشنفکر وحنیف مظفری و با بازی بازیگران برجسته شهرستان از 4 خرداد ماه به مدت 2 روز و با هماهنگی های به عمل آمده با اداره آموزش و پرورش و دانشگاه های شهرستان 6 اجرای نمایش دراین مراکز خواهد داشت.

 مرادی موضوع این نمایش را حماسه آفرینی سربازان ایران اسلامی در سوم خرداد 61 همزمان با آخرین ساعات فتح خرمشهر عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود: که بتوان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در سطح جامعه به توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که همان لبیک به فرمان امام و تبعیت از رهبری است کمک نمود.  

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین