تازه های سایت

کد مطلب: 18696
9. ارديبهشت 1393 - 8:38
پایگاه خبری گرو: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهاوند برنامه‌های هفته کارگر در شهرستان نهاوند را اعلام کرد.

DSC05040

به گزارش پایگاه خبری گرو، به مناسبت هفته کارگر روسا و کارکنان ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه ای، کارگران و کارفرمایان با امام جمعه نهاوند دیدار کردند.

  امام جمعه شهر نهاوند ضمن تبریک هفته کار و کارگر گفت: مسولان باید تلاش کنند که خدمت به جامعه کارگری داشته باشند و بایستی بیش از توان و وظایف خود در حمایت از تولید تلاش کنند.

حجت الاسلام مغیثی با بیان اینکه در کشورهایی که اعتقاد به خداوند و آخرت ندارند در امر تولید جدی هستند و برای دنیا کار انجام می دهند ولی ما علاوه بر این دنیا تلاش برای تولید و کارگران را بایستی عبادت بدانیم و امید به آخرت داشته باشیم و در ارائه خدمت به تولید 2 برابر فعالیت و تلاش نمائیم و از هیچ گونه تلاشی جهت آبادانی کشور دریغ ننمائیم .    

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهاوند نیزدر این مراسم افزود: نقش کارگران درعرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی کشور بسیار مهم و تاثیر‌گذار بوده که باید آن‌را مهم شمرد.

فرهاد جهانیان با بیان نقش و جایگاه ویژه کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: کارگران فعالان و جهادگران عرصه اقتصاد کشور هستند و هفته کارگر فرصتی برای تجلیل از نقش موثر و جهادگونه کارگران در دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب، سازندگی و آبادانی کشور است.

وی گفت: امسال هفته کارگر با شکوه تر از سالهای گذشته جهت تقدیر و تشکر از قشر کارگری برگزار خواهد گردید .

جهانیان افزود: برای اولین بار در نهاوند مجمع عمومی انجمن صنفی کارگران و استاد کاران نهاوند جهت تشکیل این انجمن در هفته کارگر برگزار خواهد شد .

وی همچنین در خصوص برنامه های هفته کارگر افزود: تعدادی از کارگران کارخانجات و کارفرمایان ، رئیس و کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه ای نهاوند با امام جمعه شهرنهاوند دیدار خواهند نمود .

وی برگزاری مراسمات در کارخانجات ، تجلیل از کارگران نمونه ، دیدار با خانواده های معظم شهدای کارگر و اهدای شاخه های گل به کارگران را از دیگر برنامه هفته کار و کارگر اعلام کرد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام