تازه های سایت

کد مطلب: 17501
6. اسفند 1392 - 9:11
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: سبد کالا در بین بیش از ۹۵ درصد از خانوارهای مشمول در مرحله نخست توزیع شده است.

سبد کالا

 

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از تسنیم ،علیرضا شجاعی با بیان اینکه استان همدان در بحث توزیع سبد کالا جزء استان های بی تنش، آرام و موفق شناخته شده است، اظهار کرد: توزیع سبد کالا یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید برای تأمین برخی از مایحتاج مردم در روزهای پایانی سال است که توزیع آن از روز یکشنبه 13 بهمن امسال بین جامعه هدف آغاز شد و 100 فروشگاه در استان همدان عامل توزیع این کالاها در نظر گرفته شدند.

 

وی با تاکید بر وجود ذخایر مناسب و کافی از کالاهای سبد کالا در استان همدان افزود: شهروندان همدانی تا پایان امسال فرصت دارند تا برای دریافت سبد کالای خود به فروشگاه های مجاز معرفی شده مراجعه کنند.

 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان تصریح کرد: تا کنون بیش از 95 درصد مشمولان واجد شرایط استان همدان سبد کالای خود را دریافت کرده اند و سایر افراد باقی مانده در حال دریافت سبد کالای خود هستند.

 

وی با اشاره به آغاز دور دوم توزیع سبد کالا گفت: گروهی که به جامعه هدف سبد کالا اضافه شدند یک سوم جامعه اولیه هستند و مشکلی در تأمین اقلام مورد نظر وجود ندارد.

 

شجاعی عنوان کرد: در ابتدای توزیع 345 هزار خانوار همدانی مشمول دریافت سبد کالا شدند و در سهمیه دوم سبد کالا 95 هزار خانواره سهم استان همدان اعلام شد که به تناسب مراجعه اقلام مورد نظر را دریافت می کنند.

 

وی افزود: 100 مرکز توزیع کالا در استان همدان در نظر گرفته شدند که با 250 دستگاه کارت خوان الکترونیکی به ارایه سبد کالا به مردم می پردازند و بازرسان صنعت، معدن و تجارت نیز بر نحوه توزیع سبد کالا در استان نظارت دارند.

 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان بیان کرد: این سبد کالا شامل 10 کیلوگرم برنج، دو بطری 810 گرمی روغن مایع، دو بسته پنیر 400 گرمی، دو بسته تخم مرغ 12 عددی و چهار کیلوگرم مرغ منجمد است.

دیدگاه شما