تازه های سایت

کد مطلب: 16959
14. بهمن 1392 - 10:18

دبیر ستاد دهه فجر استان همدان گفت: سخنران مراسم روز 22 بهمن را نیز محسنی‌ اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد و گفت: مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در 78 نقطه از استان برگزار خواهد شد.

976.jpg

به گزارش پایگاه خبری گرو ، محمدجواد بیات در جلسه کمیته ارتباطات و اطلا‌ع‌رسانی ستاد دهه فجر استان همدان اظهار کرد: در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر، 200 کمیته در شهرستان‌ها و 22 کمیته در مرکز استان تشکیل شده که برنامه‌های مربوط به هر کمیته، طبق روزشمار تعیین شده، اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه جشن‌های دهه فجر با همکاری دستگاه‌های استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اصناف، هیئت‌های مذهبی، مراکز آموزش عالی، مدارس و ... در برگزاری این برنامه‌ها مشارکت گسترده‌ای دارند.

دبیر ستاد دهه فجر استان همدان ادامه داد: همزمان با این ایام حدود 3 هزار برنامه در سطح آموزش و پرورش، بیش از 2 هزار برنامه در مراکز آموزش عالی و 207 برنامه در پایگاه‌های بسیج برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه 85 مسجد شاخص در استان میزبان برگزاری جشن‌های انقلاب خواهند بود، گفت: 3 هزار برنامه هم برای برگزاری در روستاهای استان در نظر گرفته شده است.

بیات افزود: برگزاری جشن تجلیل مردمی از پرسنل نیروی هوایی را از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت دهه فجر برشمرد و گفت: این برنامه عصر روز 19 بهمن‌ماه در بقعه امامزاده عبدالله(ع) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: روز 12 بهمن نیز حوزه علمیه همدان و 16 مدرسه علمیه دیگر در استان به صورت همزمان مراسم نکوداشت ورود امام خمینی(ره) را برگزار خواهند کرد.
بیات گفت:سخنران مراسم روز 22 بهمن را نیز محسنی‌ اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد و گفت: مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در 78 نقطه از استان برگزار خواهد شد.

وی تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل همچون سال‌های گذشته، از شعارهای اصولی روز 22 بهمن خواهد بود.

دیدگاه شما