تازه های سایت

کد مطلب: 19624
27. خرداد 1393 - 8:51
یک خیر نهاوندی مبلغ 50 میلیون تومان برای بازسازی بقعه امامزاده بلقیس و خاتون روستای درانه نهاوند هدیه کرد.
خبرگزاری فارس: هدیه 50 میلیون تومانی خیر نهاوندی به بقاع امامزاده بلقیس و خاتون
به گزارش پایگاه خبری گرو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با اعلام این خبر گفت: پرویز سوری، خیر نیکوکار نهاوندی مبلغ 50 میلیون تومان برای بازسازی و بهسازی بقعه مبارکه امامزاده بلقیس و خاتون روستای درانه شهرستان نهاوند اهدا کرد.

 حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی گفت: با بیان اینکه کمک‌های مردمی در راستای آبادانی بقاع متبرکه بسیار حائز اهمیت است، افزود: بقعه و ساختمان امامزادگان باید در خور شان این بزرگواران بوده و از فضای مناسبی برای پذیرایی از زائران برخوردار باشند.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند افزود: ساختمان این بقعه مبارکه در سال 91 برای بازسازی تخریب شده بود و به دلیل کمبود اعتبار با کندی پیشرفت کار مواجه بود.

وی تصریح کرد: این خیر نیکوکار نهاوندی با اقداماتی نظیر دیوارچینی خود بقعه، محوطه‌سازی، ایجاد سقف و نصب درب‌ها و پنجره‌ها به روند آماده‌سازی ساختمان امامزاده کمک شایانی کرده است.

خزایی در پایان بازسازی و بهسازی بقاع متبرکه را در راستای حضور بیشتر زائرین بسیار با اهمیت خواند و اظهار کرد: این امر به عملی شدن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی بسیار کمک خواهد کرد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام