تازه های سایت

کد مطلب: 54161
10. مهر 1402 - 7:47
مراحل پایانی احداث پارک زیبای صخره‌ای نهاوند توسط شهرداری در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، ادامه احداث فضای سبز و کاشت درخت توسط شهرداری نهاوند در پارک صخره‌ای در حال انجام است.

 مراحل پایانی احداث پارک صخره‌ای توسط واحدهای مختلف شهرداری نهاوند در حال انجام است و کاشت گونه‌های مختلف درخت و گل در تمام نقاط پارک انجام می‌گیرد.

ابن پارک بزرگ و زیبای صخره‌ای در منطقه دوخواهران، شیخ منصور و چغا در حال اتمام است.

لوله‌گذاری، بتن‌ریزی، بیس ریزی، جمع‌آوری نخاله، ادامه سنگ چینی، کف سازی، آبشار دریاچه مصنوعی، اجرای کف‌پوش، مسیرهای دسترسی، کف‌پوش پله‌های دسترسی، نماکاری طرح چوب روی دیواره، لوله‌کشی قطره‌ای و تکمیل مسیرهای لوله‌کشی با حضور اکیپ‌های فعالی در پارک صخره‌ای در حال انجام است.

با فعالیت اکیپ‌های مختلف عمرانی و فضای سبز در پارک صخره‌ای و شمارش معکوس جهت افتتاح پارک صخره‌ای شروع‌شده است و با افتتاح این طرح این منطقه از بن‌بست خارج می‌شود.

پارک صخره‌ای با وسعتی ۶ هکتاری و ایجاد معابر متعدد در خیابان دوخواهران به امتداد بلوار امام حسین (ع)، با ایجاد محیطی برای ورزش و تفریح، معابر دسترسی برای کاهش ترافیک، ایجاد معابر در مناطق دوخواهران، شیخ منصور، پای قلعه به‌منظور دسترسی این مناطق به خیابان‌های اصلی و خروج از بن‌بست توسط شهرداری احداث‌شده است.

دیدگاه‌ها

درود برشهردار عزیز وکوشا

دیدگاه شما