تازه های سایت

کد مطلب: 42471
1. مرداد 1399 - 7:32
رئیس مرکز بهداشت استان همدان با اشاره به تعداد مبتلایان ویروس کرونا در استان همدان که از ابتدای شیوع این بیماری تا امروز به ۲ هزار و ۶۸۹ نفر رسیده است، گفت: از این تعداد متاسفانه ۳۱۰ نفر جان خود را از دست داده اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، منوچهر کرمی رئیس مرکز بهداشت استان همدان گفت: در فصل امتحانات دانشگاه ها در تیرماه آمار دانشجویان مبتلا به کرونا ویروس افزایش یافت و در این ماه  ۳۹ دانشجوی مبتلا به کرونا در استان شناسایی و از این تعداد ۶ دانشجو هم بستری شدند .

او با بیان اینکه تعداد مبتلایان ویروس کرونا در استان همدان  از ابتدای شیوع این بیماری به  ۲هزار و ۶۸۹ نفر رسیده است افزود: از این تعداد متاسفانه ۳۱۰ نفر جان خود را از دست داده اند .

رئیس مرکز بهداشت استان همدان با اشاره به آمار فوتی ها بیماری کرونا ویروس در استان همدان به تفکیک هر شهرستان؛  گفت:شهرستان همدان با ۱۱۳، ملایر ۴۷ ، نهاوند ۳۸، بهار با ۲۹، کبودراهنگ ۲۸، رزن ۱۶، تویسرکان ۱۱،  اسدآباد ۱۰ و فامنین ۲ نفر به ترتیب بیشترین آمار فوتی های بیماران براثر کرونا را در استان داشته اند .

کرمی ادامه داد: تاکنون  ۱۶ نفر هم از شهروندان سایراستان ها در بیمارستان های استان بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند .

او با اشاره به اینکه شهرستان‌های همدان، نهاوند، تویسرکان و ملایر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند تاکید کرد : با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک ، شستشوی مرتب دست ها با آب و صابون ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمع ها   و برگزار نکردن مراسم عزا و عروسی می توان روند افزایش این بیماری را در استان کنترل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام این تصاویر مربوط به نهاوند است!!!!!
سلام نه مربوط به یکی از شهرهای اطراف است

دیدگاه شما