تازه های سایت

کد مطلب: 6693
22. دى 1391 - 10:22
بیم آن می رود که با ادامه این روند و انفعال مسئولین به ظاهر ولایتمدار که دم از ولایت میزنند ودر عمل با سکوت خویش و میدان دادن به اغیار در حوزه مدیریتی خویش رو در روی ولایت ایستاده اند شرایط برای باند بازی دشمنان دوست نما فراهم شود.

به گزارش' گرو به نقل ازصدای دانشجو متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امام علی (ع): هر کس که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنش بیدار می شود.

با نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری، هوشیاری و بصیرت مردم، ارزشمندترین راه مقابله با حربه های دشمنان است. با درس گرفتن از تاریخ ۳۴ ساله انتخابات پس از انقلاب متوجه می شویم که دشمنان انقلاب از هر راهی برای به حاشیه بردن انتخابات استفاده می کنند.در تمام این دوران، هوشیاری ملت و تبعیت آنان از ولایت ، نقشه های خصمانه دشمن، را نقش بر آب کرده است.

اما همواره یکی از آفات این سال ها، همراهی کردن آگاهانه و  ناآگاهانه برخی از سیاستمداران ورشکسته و فتنه گر، با سیاستهای دشمنان نظام و مردم بوده است. اقداماتی چون اعلام تقلب در انتخابات ریاست جمهوری دور پیش، همسو با تبلیغات گسترده دشمنان قسم خورده انقلاب که جز خوشحالی دشمنان انقلاب چیزی در بر نداشت. اقداماتی که هرگز از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد. فتنه اتفاقی نبود که رخ بدهد و تمام بشود. فتنه جاریست و در مقاطعی از زمان سرباز کرده عده ای که ایمانشان ضعیفتر است را به کام خویش خواهد کشید. یکی از مهمترین امتحانات پیش رو گذر از پیچ بزرگ تاریخی است و قطعا سهم انتخابات۹۲ در گذار از این پیچ تاریخی بی نظیر و غیر قابل انکار  خواهد بود. انتخاباتی که از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است.

در شرایطی که کمتر از پنج ماه تا انتخابات باقیست و دشمن  بار دیگر در حال آماده کردن سپاه خود برای به راه انداختن فتنه ای نو در ایران اسلامی است شاهد آن هستیم که برخی از سیاستمداران کلامی را بر زبان می آورند که چندی پیش از زبان رضا ربع پهلوی شنیده میشد. این بار چون دفعات گذشته فرمایشات گرانبار رهبر انقلاب راه آینده امت را مشخص نمود و  معظم له با مطرح نمودن  مباحث مهمی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری سال آینده و تذکر به کسانی که  با صحبتهای بی پایه دم از ‌‌»انتخابات آزاد» میزدند همه را به هوشیاری نسبت به شناخت موقعیت خود و دشمن و همچنین حفظ آرامش کشور دعوت نمودند.

بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا ضمن اعلام پیروی تام از فرمایشات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) چند نکته مهم را به مردم شریف استان من جمله مسئولین استان یاد آور میشود:

۱-   مسئولین وظیفه دارند که در شرایط کنونی بدنبال ارتقای امنیت روانی و اقتصادی مردم باشند و بطوری عمل نمایند که در انتخابات پیش رو شاهد مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای باشیم. اما جای بسی تاسف است که با نزدیک شدن به فضای انتخابات ریاست جمهوری شاهد هستیم معدود افرادی که بدنبال حفظ منافع شخصی و باندی خود هستند و متاسفانه هر چند اندک اما با تحرکات نامناسب و عزل ونصب های بی جا در دولت شرایط را پیچیده تر میکنند. عزل و نصب هایی که نه در راستای منافع مردم و رفع مشکلات اقتصادی که در راستای تامین منافع حزبی و گروهی صورت میگیرد. عزل ونصب هایی که بی ربط با فضای انتخابات هم نیست. این عزل و نصب ها از یک سو و از سوی دیگر سکوت و کوتاهی مسئولینی که تغییرات در حوزه آنها انجام گرفته قلب دوستداران نظام و انقلاب را به درد آورده است و بیم آن می رود که با ادامه این روند و انفعال مسئولین به ظاهر ولایتمدار که دم از ولایت میزنند ودر عمل با سکوت خویش و میدان دادن به اغیار در حوزه مدیریتی خویش رو در روی ولایت ایستاده اند شرایط برای باند بازی دشمنان دوست نما فراهم شود. و متاسفانه باید گفت که استان ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و شاهد تغییر مدیران استانی هستیم که با تجربه بالا جای خود را به کم تجربگان متصل به باند قدرت واگذار میکنند و گویی عده ای قدرت طلب به فکر حفظ آرامش در سطح استان نمیباشند و با اقدامات خود در صدد بر هم زدن آرامش هستنتد.

۲-   رئیس جمهور آینده کشور باید کسی باشد که نه در گفتار بلکه در عمل وفادار به ارزش های انقلاب و  پیرو صادق ولایت باشد و مسئولیت را برای خدمت به اسلام و مردم بخواهد نه قدرت.و تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم بویژه پابرهنگان،این ولی نعمتان انقلاب  به کار گیرد.

۳-   در شرایط کنونی ورود زود هنگام به مقوله انتخابات آن هم در برهه ای که مردم با مشکلات عدیده ی اقتصادی روبرو هستند، مسلما به ضرر کشور خواهد بود و رسانه ها و سیاستمداران بویژه کسانیکه از ماهها پیش علم کاندیداتوری را بر دوش میکشند و از هر تریبونی به دنبال مطرح کردن خود هستند باید قدری در عملکرد خود تامل کنند و منافع ملی را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند.

۴-   مسلما ملت با بصیرت ایران بویژه مردم استان که بارها وفاداری خود را به ادامه راه امام (ره) و شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب ثابت نموده اند بار دگر با رصد فضای انتخاباتی کشور و گوش جان سپردن به فرامین ولی امر خود با حضور پر شکوه خود در انتخابات فرد اصلح را انتخاب و سیلی دیگری بر صورت دشمنان اسلام و انقلاب خواهند زد و مسلما عملکرد کنونی افراد در تصمیم گیری مردم در زمان انتخابات تاثیرگذار خواهد بود.

در پایان  اعلام میکنیم این انقلاب به راه خویش ادامه خواهد داد و پوزه همه دشمنان و شیاطین را بر زمین خواهد مالید و آنان که میخواهند با دهانهایشان نور خدا را خاموش کنند بدانند که « خدا نور خود را کامل خواهد کرد هر چند افراد حق ستیز آنرا خوش نداشته باشند.»

  بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا

دیدگاه شما