نمایش 1 - 10 از 79
مجاهدان دفاع مقدس امروز باید در میدان نبرد نرم، با عقلانیت و استدلال و اخلاق، از حقیقت انقلاب اسلامی دفاع و هجمه‌های بی امان عملیات روانی دشمن را ناکام بگذارند.
برادر سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی به مناسبت عملیات غرورآفرین مرصاد و به یاد فرمانده این عملیات دل نوشته‌ای به یاد آن روزها نوشته است.
عبرت بزرگ و مهم حوادث کنونی آمریکا برای دیگر کشورها و به‌خصوص سیاسیون غربگرایی که تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد آمریکا می‌چینند و نمی‌خواهند درک کنند که هزینه تسلیم شدن خیلی بیشتر از هزینه مقاومت است
وقایع آمریکا نه تنها این کشور را در جامعه بین الملل روسیاه کرد، بلکه موجب شرمندگی هواداران این کشور در جوامع مختلف هم شد.
به‌تازگی "مارک زاکربرگ" موسس و مدیر فیس‌بوک در گفت و گو با شبکه تحلیلی آکسیوس به نکاتی اشاره کرده که هر چند از جهتی نو نیست اما از زبان او بسیار با اهمیت و قابل توجه است.
اسلام همواره بر سلامت روح و جان توامان با هم تاکید دارد و این دو هیچ‌گاه در کنار هم محقق نخواهد شد مگر اینکه آموزه‌های الهی در راس امور قرار داشته باشد.
حاج میرزا محمد سلگی اگرچه پرواز بی‌صدایش داغی ابدی را بر دل همشهریانش نهاد اما شاید این هجرت غمگنانه و غریبانه استجابت دعاهای عاشقانه حاجی بود که این‌گونه پر کشیدن را دوست‌تر می‌داشت.
به قلم زهرا کورانی
ميرزا يك همدانى بود چونان سردار همدانى ولى از تبار هادى آباد نهاوند، لرى غيور كه براى اسلام و انقلاب رگ غيرتش هميشه متورم بود و هرگز از پاى ننشست.
اعتماد مردم به رسانه یک سرمایه بزرگ اجتماعی است همچنان که نبود آن یک معضل و مصیبت بزرگ محسوب میشود.
در تصاویر و فیلمهای شب گذشته قم، مرتضی عاملیان فرزند خوانده مکتب شیعه لندنی با پوشش زنده و فراخوان تلاش کرد بار دیگر پازل تخریب و وهن مذهب را به کمک رسانه های خارج نشین به ویژه رسانه ملکه (بی بی سی) به نمایش بگذارد.

صفحه‌ها