تازه های سایت

کد مطلب: 9391
3. ارديبهشت 1392 - 9:19
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در ارتباط با غیر فعال شدن سیم‌کارت‌هایی که بیش از یک و نیم سال از آنها استفاده نشده گفت:

 

از میان 62 میلیون سیم‌کارت واگذار شده، اطلاعات سه میلیون شماره به دلیل عدم فعالیت از شبکه حذف شده‌ اما با این وجود شماره این افراد همچنان در شبکه وجود دارد و کاربران می‌توانند با مراجعه به امور مشترکین، بدون پرداخت هزینه سیم‌کارتشان را مجددا فعال کنند.

 

به گزارش ایسنا، وحید صدوقی در ارتباط با مشکل نامبرینگ همراه اول اظهار کرد: از نظر واگذاری شماره، مشکلی وجود ندارد اما ممکن است در برخی محدوده‌ها از جمله مناطق 2 و 3 (کدهای 0912 و 0913) محدودیت‌هایی وجود داشته باشد که با اجرای طرح فلت کردن شبکه، موانع موجود در این زمینه برطرف خواهد شد.

 

وی در پاسخ به سوال دیگری که درباره واگذار نشدن سیم کارت همراه اول با کدهای پایین مانند یک و دو مطرح شده بود، توضیح داد: در حال حاضر روند واگذاری سیم کارت‌های دائمی ما به نسبت خوب است و در سال گذشته حدود 250 هزار سیم‌کارت واگذار کرده‌ایم. مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ادامه داد: در زمینه کدهای پایین هم اکنون سامانه‌ای ایجاد شده که از طریق آن افراد می‌توانند برای سیم‌کارت‌های کد 7 و 8، اعتباری و سایر کدها از طریق سامانه گلچین اقدام کنند که قرار است شماره کدهای پایین دراین شبکه گسترش پیدا کنند.

 

دیدگاه شما