تازه های سایت

کد مطلب: 8046
15. اسفند 1391 - 14:47
اخبار نهاوند ، پایگاه خبری گرو : مسئول بسیج دانشجویی نهاوند گفت : امسال حدود 300 نفر از دانشجویان نهاوندی تا قبل از سال جدید به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند
به گزارش پایگاه خبری گرو ، روح الله سوری گفت :این تعداد دانشجو در قالب 6 دستگاه اتوبوس شامل خواهران و برادران به جنوب کشور اعزام میشوند.
وی گفت : امروز اولین کاروان شامل برادران به مناطق جنوبی اعزام شد و 23 همین ماه کاروان خواهران به مناطق شهادت و ایثار اعزام می شوند .
سوری گفت :این دانشجویان به مدت 4 روز از مناطق عملیاتی طلائیه، چزابه، دهلاویه، فکه، شلمچه، دو کوهه، فتح المبین در جنوب کشور بازدید می کنند و با فرهنگ شهادت و جبهه و جنگ بیشتر آشنا می شوند.
وی گفت : حرکتهای فرهنگی از جمله کاروان راهیان نور ضمن تقویت روحیه ولایت پذیری دشمنان را نیز در اهدافشان ناامیدمی کند.
 وی افزود: مهمترین رهاورد کاروانهای راهیان نور تقویت روحیه ولایت پذیری و معنویت است، دانشجویان عازم مناطق عملیاتی باید درس معنویت، ولایت پذیری، توسل و ارتباط با خدا را در سفر بیاموزند و در زندگی بکار گیرند.
وی تصریح کرد: یکی از آثاری که می تواند در این سفر تحولی در افراد ایجاد کند دست یافتن به آثار فرهنگی و معنوی هشت سال دفاع مقدس است که راهیان نور باید این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام