تازه های سایت

کد مطلب: 56238
5. خرداد 1403 - 6:15
مراسم گرامیداشت شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در محل آستان مقدس شاهزاده محمدوعلی(ع) شهر نهاوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، این مراسم با حضور امت انقلابی و مومن شهر نهاوند و مسئولان این شهرستان برگزار شد و مردم قدرشناس شهر نهاوند در رثای رئیس جمهور شهیدشان و همراهان ایشان به قرائت قرآن، ذکر فاتحه و عزاداری پرداختند.

همچنین علاوه بر شهر نهاوند این مراسم بزرگداشت و عزاداری در شهرهای فیروزان، گیان، برزول و روستاهای شهرستان نیز برگزار شد.

فرماندار نهاوند در این مراسم گفت: مردمی بودن و ولایتمداری شاخصه اصلی شهید آیت‌الله رئیسی بود. محبوبیت آیت‌الله رئیسی به خاطر کار برای رضای خدا و مردمی بودن ایشان است.

ضرغام احمدوند اظهار کرد: دغدغه ایشان خدمت به مردم بود و همیشه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بود تا مشکلات را حل کند.

وی افزود: ساده‌زیستی و تلاش شبانه‌روزی شهید رئیسی از دیگر ویژگی‌های بارز ایشان بود که باید سرلوحه کار همه مسئولان قرار بگیرد.

احمدوند ادامه داد: برنامه‌های عزاداری و گرامیداشت شهدای خدمت در مناطق مختلف شهرستان توسط خود مردم در حال اجراست و این نشان‌دهنده مردمی بودن شهید آیت‌الله رئیسی است.

وی تصریح کرد: همه زندگانی ایشان در خدمت به مردم گذشت و با اخلاص و جدیت در کارها همواره سعی در رفع مشکلات مردم داشتند.

فرماندار نهاوند اضافه کرد: ایشان پس از مجاهدت‌های زیاد و خدمات زیادی که در مسئولیت‌های مختلف داشتند سرانجام در راه خدمت به مردم نیز شهید و عاقبت به خیر شدند.

احمدوند تاکید کرد: مردم قدردان زحمات ایشان هستند و می‌بینیم مردم در سراسر کشور با چه اندوه و شوری در فراق غم شهیدان خدمت اشک ماتم‌ می‌ریزند.

دیدگاه شما