تازه های سایت

کد مطلب: 54729
12. آذر 1402 - 7:44
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان اعلام کرد: از امروز تا سه‌شنبه آسمان استان صاف و آفتابی است و در اواسط روز کمی ابری و وزش باد ملایم را می‌توانیم انتظار داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، روح‌الله زاهدی پیرامون وضعیت جوی استان همدان طی هفته جاری، ادامه داد: ضمن اینکه هوای نسبتاً سرد صبحگاهی را می‌توانیم طی هفته جاری کماکان پیش‌رو داشته باشم همچنان که این روند افزایشی خواهد بود.

زاهدی با اشاره به اینکه امروز کمینه و بیشینه دما در ایستگاه فرودگاه همدان منفی ۴ و ۱۶ درجه سلسیوس بوده است، خاطرنشان کرد: سردترین نقطه استان، شهرستان بهار با منفی ۵ درجه سلسیوس گزارش شده و بیشترین دما از ایستگاه‌های ملایر، نهاوند و فامنین با ۱۷ درجه سلسیوس ثبت شده است.

وی مطرح کرد: با توجه به پایداری نسبی هوا، انتظار تجمع و افزایش آلاینده‌های صنعتی به ویژه در محیط‌های شهری و صنعتی طی ساعاتی از روز کم و بیش تا اواسط هفته را می‌توانیم داشته باشیم.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان بیان کرد: نیمه دوم هفته، رفته رفته انتظار ابرناکی‌ها را خواهیم داشت چه بسا در پایان هفته این افزایش ابرناکی‌ها و رشد آن بتواند منجر به بارش‌هایی در استان باشد.

دیدگاه شما