تازه های سایت

کد مطلب: 54601
28. آبان 1402 - 1:04
امیر قلعه نویی در دیدار مقابل هنگ‌کنگ، احمد نوراللهی را از لیست تیم ملی خارج کرد و این اتفاق با قهر او همراه شد تا سرمربی تیم ملی این هافبک لژیونر را از لیست تیم ملی برای بازی با ازبکستان خط بزند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، امیر قلعه نویی در آستانه بازی با هنگ‌کنگ احمد نوراللهی را از لیست تیم ملی خارج کرد تا در بازی ازبکستان با آمادگی بیشتری در ترکیب اصلی قرار بگیرد اما این اتفاق با ناراحتی نوراللهی مواجه شد و حواشی زیادی ایجاد کرد و همین موضوع باعث شد امیر قلعه نویی او را از لیست بازی با ازبکستان خارج کند.

ایران مقابل هنگ کنگ با سعید عزت اللهی و سامان قدوس بازی را آغاز کرد و در ادامه امید ابراهیمی جانشین سامان قدوس شد و برای دقایقی به میدان رفت.

بنا بود در ازبکستان تیم دو نفره سعید عزت اللهی و احمد نوراللهی در ترکیب قرار بگرند و در پست شش و هشت تیم ملی بازی کنند اما خروج نوراللهی از رختکن، خودداری از نشستن روی سکو و اقدام بعدی اش که با جمع آوری ساک ورزشی خود، از هتل محل اقامت تیم ملی خارج شد، خشم امیر قلعه نویی را برانگیخت.

گویا دستیاران قلعه نویی قصد وساطت داشتند اما مدیران تیم، آنها را از این کار منصرف کردند.

حالا باید دید مشکل انضباطی که برای احمد نوراللهی اتفاق افتاد تا قبل از شروع جام ملت های آسیا برطرف خواهد شد یا احمد نور با سختگیری امیر قلعه نویی مواجه خواهد شد.

منبع: طرفداری

دیدگاه شما