تازه های سایت

کد مطلب: 54580
26. آبان 1402 - 13:45
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با سربازان جانباز مرزبانی ساکن نهاوند و تویسرکان دیدار و از آنها دلجویی کرد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، "سردار سرتیپ احمد علی گودرزی" صبح امروز در راس هیئتی به شهرستان نهاوند و تویسرکان سفر کرد.

این مقام ارشد انتظامی کشور در این سفر یک روزه با جانبازان صد در صد " علی کرمی" و "عباس خزائی" که چند سال قبل در حین انجام وظیفه  در اثر برخورد مچ دو دست و چشمان خود با مین های ضد نفر  به درجه رفیع جانبازی نائل شده بودند؛دیدار و دلجویی کرد.

سردار گودرزی در حاشیه این دیدار صمیمی بیان داشت:روحیه ی جهاد و شهادت طلبی جوانان غیور ایران اسلامی همواره برای ما الهام بخش است به نحوی که با حضور در جوار جانبازان گرانقدر  اراده ی راسخ و پولادین آنان در راه دفاع از اسلام به ما انگیزه ی دوچندان می بخشد.

وی با اشاره به روحیه ی خستگی ناپذیری ایثارگران و جانبازان و خانواده های آنان تاکید کرد:شهدای گرانقدر در دامان چنین خانواده های متدین و متعهدی پرورش یافته و در واقع جانبازان گرانقدر نیز شهدای زنده و روشنی بخش راه صحیح برای همگان هستند. 

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در پایان این دیدار با رسیدگی به مشکلات این جانبازان گرانقدر و خانواده های این عزیزان هدایایی به رسم یادبود به آنان اهداء کرد. 

گفتنی است فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه ی این دیدار؛با خبرنگار صدا و سیمای استان همدان مصاحبه و برخی از اقدامات و عملکرد و کشفیات سال جاری در سطح کشور را تشریح و در پایان تاکید کرد :همه ی  این موفقیت ها مرهون ایثار و از خودگذشتگی جوانان غیور و متدین انقلاب اسلامی ایران در لباس مقدس نیروی انتظامی است.

دیدگاه شما