تازه های سایت

کد مطلب: 52536
1. فروردين 1402 - 0:09
شهر بزرگ ماشین با حضور مسئولان شهرستان نهاوند کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار نهاوند شهر بزرگ ماشین این شهر در محل ترمینال قدیمی نهاوند کلنگ زنی شد.

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در این خصوص گفت: اجرای این پروژه ها باعث توسعه شهر و درآمد زایی و حفظ داشته های شهرداری می شود و مهمترین قدم در مدیریت شهری جهت پیشرفت پروژه های عمرانی است.

وی اظهار داشت: هم اکنون شهرداری نهاوند بیشترین ذخیره زمین را طی سال های گذشته دارد که این مهم در یک سال گذشته محقق شده است.

شهردار نهاوند افزود: حقوق و مطالبات کارکنان پیش از رسیدن به پایان سال پرداخت شده بدون اینکه از اموال شهرداری فروخته شود.

وی ادامه داد: ترافیک شهری و مشاغلی که باعث نارضایتی شهروندان می‌شود و تاکنون کارهای انجام شده در این خصوص بی نتیجه مانده چرا که زیر ساخت و برنامه‌ای جهت رفع این مشکلات وجود نداشته است.

یوسفی نوید گفت: با ایجاد شهر بزرگ ماشین و هدایت بنگاه های معاملاتی به این قسمت از شهر بسیاری از مشکلات برطرف می شود و سرمایه گذاری برای توسعه شهر در آینده را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: شهر ماشین با وسعتی نزدیک به ۱۷ هزار مترمربع در نظر گرفته شده که تعداد ۸۰ دهنه مغازه تجاری در آن جانمایی شده و برخلاف ۷۰ دهنه مغازه بلوار امام حسین(ع)، سند همه مغازه ها با همکاری اداره ثبت شهرستان صادر شده و در اختیار کامل شهرداری می‌باشد.

شهردار نهاوند گفت: امیدواریم که در سالهای آینده نیز این مکان به عنوان سرمایه‌ی شهر حفظ شود و مانند سالهای گذشته و دیگر املاک شهرداری فروخته نشود.

وی اظهار داشت: خودکفایی در شهرداری نهاوند روز به‌ روز در حال رشد است و هر کلنگ‌زنی و افتتاح قدمی در راستای رسیدن به توسعه است و تاکنون تمامی پروژه هایی که کلنگ زنی شده،  افتتاح شده یا نهایتا تا پایان سال1402 افتتاح می شود.

یوسفی نوید با اشاره به اقدامات انجام شده افزود: پارک هایی در نقاط مختلف شهر افتتاح شده که تاکنون این تعداد پارک طی یک سال بی سابقه بوده، بازگشایی معابر، تهیه قیر، آسفالت معابر، تهیه سیمان، آبیاری قطره ای، ذخیره زمین، جلوگیری از فروش املاک، تولیدات شهرداری، خرید ماشین آلات و... در شهرداری نهاوند طی چند دهه‌ی گذشته بی سابقه بوده و به نسبت وسعت در استان همدان اولین هستیم.

شهردار نهاوند بیان کرد: همکاری و همدلی شورای اسلامی شهر و مشارکت شهروندان باعث سرعت بیشتر پروژه ها شده و امیدواریم که در سال جدید بتوانیم بیشتر و بهتر به همشهریان نهاوندی خدمت کنیم.

وی عنوان کرد: مشکلاتی که طی امسال از گذشته برجای مانده بود به حداقل رسیده و بسیاری از بدهی های گذشته را طی این سال پرداخت کردیم و امیدواریم که سال ۱۴۰۲ سالی تازه و پر بار برای نهاوند خواهد بود.

یوسفی نوید افزود: برنامه هایی برای یکسال کاری در نظر گرفته شده که امیدواریم رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته باشد و توسعه همه‌ جانبه شهر را فراهم کند.

شهردار نهاوند در پایان گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ساختن شهری در شأن شهروندان است و ایجاد زیرساخت ها و منابع درآمدی پایدار پشتوانه‌ای برای خدمات بیشتر خواهد بود، نهاوند در مسیر توسعه قرار دارد و هر روز این برنامه ریزی به هدف نزدیک‌تر می‌شود و امیدواریم در دوره‌های آینده نیز حفظ گردند و ادامه این توسعه را به همراه داشته باشد.

دیدگاه شما