تازه های سایت

کد مطلب: 52196
18. بهمن 1401 - 10:11
«عزیزبک آمانوف» هافبک ازبکستانی از تیم فوتبال استقلال جدا شد و به یکی از تیم‌های مطرح کشور خود خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، نزدیک به یک سال پیش بود که باشگاه استقلال با درخواست فرهاد مجیدی سرمربی وقت خود و به منظور تقویت تیم در نقل و انتقالات زمستانی، عزیزبک آمانوف هافبک ازبکستان را به خدمت گرفت.

این بازیکن هرچند در ابتدا زمان بیشتری برای بازی در استقلال پیدا می‌کرد اما به مرور زمان اعتماد کادر فنی نسبت به او کم و کمتر شد؛ تا جایی که بعد از حضور ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی به جای مجیدی در استقلال، حتی یک دقیقه هم برای آبی پوشان تهرانی بازی نکرد.

 آمانوف در بهمن سال ۱۴۰۰ در کنار آجورلو مدیرعامل سابق استقلال

نارضایتی آمانوف از شرایطش در استقلال در نهایت باعث شد تا این بازیکن در حالی که یک سال و نیم دیگر قرارداد دارد، ساز جدایی کوک کند. این هافبک که پیش از پایان فرصت نقل و انتقالات زمستانی حاضر به فسخ قراردادش با استقلال نشد، در روزهای گذشته از حضور در تمرین استقلال خودداری کرد و حتی «روی ماتا» دستیار ساپینتو در نشست خبری شب گذشته تاکید کرد که خبری از این بازیکن ندارد!

حالا و بر اساس گزارش‌هایی که رسانه‌های ازبکستان منتشر کرده‌اند می‌توان جدایی آمانوف از استقلال و فسخ یکطرفه قرارداد از سوی این بازیکن را قطعی و نهایی دانست.

سایت «اسپورت» ازبکستان در این خصوص نوشت: «طبق آخرین اطلاعات دریافتی، آمانوف به طور کامل از استقلال جدا شد. در حال حاضر پیشنهادهای جدی برای این بازیکن وجود دارد. به طور دقیق‌تر، در بین تیم‌هایی که در آنتالیا تمرینات خود را برگزار می‌کنند، کسانی هستند که به طور جدی به جذب عزیز علاقه مند هستند. می‌توان گفت که آمانوف به احتمال زیاد فصل جدید را در چمپیونشیپ ازبکستان آغاز خواهد کرد. این بازیکن به زودی تصمیم می‌گیرد.»

همچنین وب سایت معتبر «چمپیونات» خبر داد آمانوف مورد توجه پاختاکور و نسف قارشی دو باشگاه بزرگ ازبکستان است و احتمال دارد پس از جدایی از استقلال در یکی از این دو تیم به فوتبالش ادامه بدهد.

گفته می‌شود این بازیکن ازبکستانی حتی مطالباتش را در زمان مقرر از استقلال دریافت نکرده و پس از اخطار به این باشگاه و به همین بهانه، قراردادش را فسخ کرده است.

منبع: مهر

دیدگاه شما