تازه های سایت

کد مطلب: 48818
30. دى 1400 - 7:15
مدیر عامل مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند گفت: از ابتدای سال جاری تا امروز ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان و نیازمند نهاوند اهدا شده و با کمک خیرین تا پایان سال مراحل دیگری از اهدای جهیزیه اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی کاویانی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با تشکیل مجمع خیرین ازدواج نهاوند و با کمک خیرین عزیز نهاوند اقدامات خوبی برای کمک به ازدواج زوج های جوان و نیازمند انجام شده است.

وی اظهار داشت: در روز جمعه مراسم اهدای ۷۳ سری جهیزیه به زوج‌های جوان و نیازمند با حضور مسئولان محلی و استانی برگزار شد.

کاویانی افزود: این مجمع از ابتدای سال جاری به صورت گروهی و انفرادی بیش از ۱۰۰ کمک جهیزیه به نوعروسان نهاوندی اهدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه این جهیزیه‌ها شامل؛ تلویزیون، فرش، گاز، یخچال، جارو برقی، ماشین لباس‌شویی است؛ بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ سری جهیزیه به زوجین جوان نهاوندی از محل نیات خیر خیرین اهدا شده است.

مدیرعامل مجمع خیرین ازدواج نهاوند گفت: با توجه به فراخوان این مجمع مبنی بر کمک به زوجین نیازمند تاکنون بیش از ۱۳۰۰ نفر از خیرین سطح شهرستان، استان و تهران عضو مجمع شده و مساعدت‌های مالی را به اشکال مختلف با این مجمع داشته‌اند.

کاویانی بیان داشت: با کمک مسئولان و خیرین در نظر داریم مراحل دیگری از اهدای جهیزیه را تا پایان سال اجرا کنیم.

وی در پایان به ایجاد اتاق عقد در محل مجمع به منظور خواندن خطبه عقد اشاره کرد و اظهار کرد: با سه دفتر ازدواج در شهرستان هماهنگ شده و کارهای دفتری و اجرای عقد در این محل به‌ صورت رایگان برای زوج‌های متقاضی که توانایی پرداخت هزینه ندارند، انجام می‌شود.

دیدگاه شما