تازه های سایت

کد مطلب: 48344
12. آذر 1400 - 1:32
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با مرگ ۶ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۳۰ نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو،«محمد طاهری» افزود: همچنین با شناسایی ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت استان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا به ۳۰ هزار و ۹۷۴ نفر و بیماران سرپایی مثبت نیز به ۹۹ هزار و ۵۰۶ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶۳ نفر بود که ۵۰ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان همدان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۶ بیمار وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در اسدآباد یک هزار و ۶۴۱، بهار یک هزار و ۵۶۶، تویسرکان یک هزار و ۵۷۹، رزن یک هزار و ۲۳۵، درگزین ۴۱۷، فامنین ۴۱۲ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۴۰ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۷۷۵ نفر در ملایر، چهار هزار و ۱۴۲ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۹۹۲ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان های "ملایر، نهاوند و بهار" در وضعیت آبی و هفت شهرستان دیگر در وضعیت زرد کرونایی هستند.

دیدگاه شما