تازه های سایت

کد مطلب: 48289
7. آذر 1400 - 8:52
مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: نهاوند قهرمان دو ومیدانی جام شهدای رسانه استان همدان شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی سهرابی مسئول بسیج رسانه و برگزاری دومین دوره مسابقات دو ومیدانی و فوتبال جام شهدای رسانه استان همدان در نهاوند گفت: مسابقات دو ومیدانی در ۴ رده آقایان و بانوان و با شرکت ۱۰۰دونده از شهرستان‌های استان همدان در استادیوم علیمرادیان نهاوند برگزار شد.

او افزود: در هر دو رده تیمی آقایان به ترتیب شهرستان نهاوند، همدان و کبودر آهنگ اول تا سوم شدند.

سهرابی بیان کرد: در دو ۴۰۰متر آقایان محمد سلگی از نهاوند امیر حسین ملامیر از همدان و محمد صالح معصومی از کبودرآهنگ به ترتیب او تا سوم شدند.

مسئول بسیج رسانه نهاوند اظهار داشت: در دو ۱۵۰۰متر آقایان مهدی خزایی از نهاوند متین شهبازی از نهاوند امیر حسین ملامیر از همدان اول تا سوم شدند.

او افزود: در رده بانوان به ترتیب تیم‌های بانوان نهاوند، فیروزان و گیان اول تا سوم شدند دردو۱۰۰متر انفرادی بانوان دنیا کیانی از گیان، ساناز درویشی از نهاوند دنیا بابایی از نهاوند اول تاسوم شدند.

سهرابی گفت: در دو ۴۰۰متر انفرادی ستایش قپانوری از نهاوند معصوم خزایی از فیروزان، فاطمه خزایی از فیروزان اول تا سوم شدند.

او بیان کرد: در پایان مسابقات دو ومیدانی به احترام شهید مدافع وطن یک دقیقه سکوت انجام شد و از خانواده شهید رضا سوری تقدیر شد.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما