تازه های سایت

کد مطلب: 48287
6. آذر 1400 - 20:11
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: مهدی رفیعی، سرباز وظیفه نهاوندی در حین مأموریت و در جریان دستگیری سوادگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، «عباس آزادبخت» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند در گفت و گو با خبرنگار ما در تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی عنوان کرد: مواد فروشی از شهرستان نهاوند به دلیل نگهداری حجم بالایی از مواد متهم و متواری بود تا آن که پس از سه چهار ماه محل اختفای او شناسایی و کشف شد.

وی اظهار کرد: بنابراین با دستور قضایی و هماهنگی نیروی انتظامی، بامداد روز پنجشنبه چهارم آذرماه، سرباز وظیفه مهدی رفیعی همراه تعدادی دیگر از مأموران برای دستگیری متهم عازم محل می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند افزود: محل اختفای یاد شده به شدت سوی همدستان این موادفروش مورد نگهبانی قرار داشت و آنان مشکلاتی برای نیروی انتظامی ایجاد کردند.

آزادبخت تصریح کرد: در نهایت آن سرباز وظیفه در حین انجام مأموریت به شدت مجروح و پس از مدتی کوتاه به درجه رفیع شهادت نائل شد. وی، شهادت آن شهید والامقام را از طریق این رسانه به مردم شهیدپرور نهاوند و به ویژه خانواده معزز ایشان تسلیت و تبریک گفت.

دیدگاه شما