تازه های سایت

کد مطلب: 48170
26. آبان 1400 - 20:50
از نگاه پیشکسوت فوتبال کشورمان یکی از نقاط ضعف تیم تحت هدایت دراگان اسکوچیچ آسیب‌پذیری خط دفاعی آن است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد احمدزاده در مورد شرایط تیم ملی بعد از پیروزی تیم ملی مقابل سوریه گفت: فکر می‌کنم نتایج تیم ملی گویای خیلی از مسائل باشد. ما قبلاً با اینکه خوب بازی نمی‌کردیم، خوب نتیجه می‌گرفتیم، اما الان هر چه جلوتر می‌رویم کیفیت بازی‌های تیم ملی بیشتر می‌شود و ما پیشرفت فنی را مشاهده می‌کنیم. می‌توان آینده خوبی را برای تیم ملی متصور شد، چون در همه خطوط شرایط خوبی داریم و البته ضعف‌هایی هم وجود دارد که باید برطرف شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به شرایط خط دفاعی تیم ملی خاطر نشان کرد: ما مقابل تیم‌هایی بازی کردیم که در خط حمله قدرت چندانی نداشتند و نتوانستند ما را تحت فشار قرار دهند، ولی در مجموع می‌توانیم ادعا کنیم در آسیا جزو بهترین‌ها هستیم. البته خط دفاعی تیم ملی آسیب‌پذیر است و شما دیدید که ما در بازی با لبنان که تیم پرقدرتی نیست دو سه اشتباه فاحش داشتیم و حتی آنها به گل رسیدند. مطمئناً خط دفاعی تیم ملی باید مقابل تیم‌های پرقدرت محک بخورد، ولی می‌توان گفت که خط دفاعی ما آسیب‌پذیر است.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اینکه برخی معتقدند تیم ملی در گروه آسانی قرار گرفته است، تصریح کرد: بدون شک ۱۶ امتیازی که عربستان گرفت از ۱۶ امتیازی که ما گرفتیم با ارزش‌تر است، چون آنها در گروه سخت‌تری قرار گرفتند و در گروه ما فقط یک تیم قوی حضور دارد، با این حال نمی‌توانیم ارزش کار تیم ملی را پایین بیاوریم. خوشبختانه تیم فعلی برخلاف سال‌های گذشته که تیم‌ ملی‌مان حاشیه‌های زیادی داشت، بدون حاشیه کارش را انجام داده است و تنها موردی که کمی حاشیه‌ساز شد بحث طارمی و اسکوچیچ بود که این موضوع هم حل می‌شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه شما