تازه های سایت

کد مطلب: 43415
10. مهر 1399 - 7:57
فرمانده سپاه نهاوند از توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر در مرحله پنجم کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو، سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: تاکنون در شهرستان نهاوند ۴ مرحله رزمایش کمک مومنانه اجراشده است و بسته‌های معیشتی و لوازم‌التحریر در بین نیازمندان شهرستان توزیع‌شده است.

وی اظهار داشت: در مرحله پنجم که در ایام هفته دفاع مقدس انجام شد ۱۰۰۰ بسته غذایی که با پیگیری نماینده نهاوند در مجلس به شهرستان واردشده بود توسط سپاه در بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: این بسته‌ها از طریق بنیاد احسان وابسته به ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) به نهاوند ارسال شد و ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به شروع سال تحصیلی در چند مرحله بسته‌های لوازم‌التحریر در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان نهاوند توزیع شد که امروز نیز ۳۰۰ بسته شامل کیف و لوازم‌التحریر بین آن‌ها توزیع می‌شود.

مختاری گفت: با همکاری خیرین شهرستان در ایام پایانی ماه صفر نیز مرحله دیگری از رزمایش کمک مومنانه در شهرستان اجرا می‌شود.

دیدگاه شما