تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42367
24. تير 1399 - 8:14
جلسه ستاد مقابله با کرونا و قرارگاه زیستی نهاوند با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری، فرماندار شهرستان نهاوند در ستاد مقابله با کرونا و قرارگاه زیستی نهاوند گفت: ویروس کرونا پیچیده و غیر قابل پیش بینی است و فقط باید دستورات بهداشتی را رعایت کنیم.

وی اظهار داشت: اداره صمت، اصناف، مرکز بهداشت و اتحادیه ها باید پای کار بیایند چون شرایط بحرانی است و به اخطارها باید توجه داشته باشیم.

فرماندار نهاوند افزود: در هر منطقه ای از نهاوند که عروسی و ختم برگزار می شود باید کنترل صورت گیرد و اجازه برگزاری هیچ مراسمی داده نشود.

ناصری با بیان اینکه برگزاری مراسمات مهمترین علت ابتلا به کرونا در نهاوند است، ادامه داد: دهیاران و بخشداران باید پای کار بیایند و با شدت بیشتری تلاش کنند چون در شرایط عادی نیستیم.

وی اظهار داشت: نقش دهیاران در جلوگیری از مراسمات مهم است و باید دلسوزانه کار کنیم تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه باید سبک زندگی خود را تغییر دهیم و شرایط کرونایی را درک کنیم، عنوان کرد: در شرایط سخت و وضعیت قرمز قرار داریم ولی اگر همه با هم کار کنیم کرونا را شکست می دهیم.

وضعیت نهاوند قرمز است

سرهنگ علی مختاری، فرمانده سپاه نهاوند و دبیر قرارگاه زیستی شهرستان نیز گفت: باید مردم را از خطرات این بیماری آگاه کرد و از ظرفیت فضای مجازی در این بخش استقاده شود.

وی با اشاره به ضدعفونی مجدد معابر اظهار داشت: با کمک معتمدین محلی، دهیاران و با حضور پایگاه های بسیج و خانه های بهداشت ضدعفونی معابر و خیابان ها شروع خواهد شد.

مختاری گفت: در چندین روستا و منطقه شهری دارای نقاط آلوده هستیم که باید برگزاری مراسم در این مناطق با کمک روحانیون و افراد معتمد محلی مدیریت شود.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت: تقریبا در همه روزهای شیوع کرونا، شهرستان در وضعیت قرمز بوده و هم اکنون نیز قرمز است.

به گزارش عصر همدان؛ مجالس عزا و عروسی، حمل و نقل عمومی و مراکز تجمع جمعیتی از مکان هایی هستند که بیشترین عامل شیوع ویروس کرونا را دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان