تازه های سایت

کد مطلب: 42333
21. تير 1399 - 8:55
فرمانده سپاه نهاوند گفت: در هفته عفاف و حجاب امسال 40 عنوان برنامه در سطح شهرستان نهاوند اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ علی مختاری در تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب در این شهرستان گفت: به منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامنی در ۲۱ تیرماه ، سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال ۱۳۱۵ چهل عنوان برنامه در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود : فضا سازی مناسب با موضوع در سطح ادارات ، حوزه ها ، و پایگاه های مقاومت انجام خواهد شد.

 فرمانده سپاه نهاوند برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در رشته های (نقاشی خطاطی و مقاله نویسی )، برگزاری نمایشگاه‌های عکس ،توزیع  بیش از ۵۰۰ بسته فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب در بین بانوان در سطح شهرستان از طرف واحد بسیج خواهران را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد .

 وی اظهار داشت : ‌یکی دیگر از برنامه های این هفته دوخت صلواتی چادر برای چادر اولی ها توسط پایگاه های مقاومت بسیج خواهران است که  در راستای اشاعه فرهنگ استفاده و انتخاب حجاب برتر گامی مهمی خواهد بود.

علی مختاری در ادامه تهیه جهیزیه و تجلیل از افراد محجبه در سطح ادارات شهرستان ،تجیلی از فعالین امر به معروف و نی از منکر و اجرای مسابقات سلاله نور را از دیگر از برنامه های مهم این هفته خواند و گفت: تمام تلاش مجموعه نیروهای انقلابی در این هفته آشنایی خانواده ها و خصوصا نسل جوان با شیوه‌ی زندگی ایرانی اسلامی است که امروزه یکی از دغدغه های اصلی جامعه ماست .

وی اضافه کرد: طی هفته آینده نیز رزمایش مومنانه و توزیع بسته معیشتی در بین نیازمندان ادامه پیدا خواهد کرد.

فرمانده سپاه نهاوند خاطر نشان کرد : در طول هفته عفاف و حجاب عرضه چادر مشکی بصورت  آماده و با قیمت (۱۶۰هزارتومان ) در طبقه بالای استان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) و درحوزه علمیه خواهران توسط بسیج طلاب خواهران  انجام خواهد گرفت .

وی در پایان تصریح کرد : به دلیل محدودیت در برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب، امسال راهپیمایان می‌توانند به صورت مجازی در راهپیمایی شرکت کنند ، بدین صورت که علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت حضور مجازی(hozoremajazi.com) به جمع راهپیمایان بپیوندند و حمایت خود را از حجاب و عفاف اعلام کند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان