تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 41808
9. خرداد 1399 - 14:41
رئیس هیئت فوتبال نهاوند، گفت: برگزاری دوره های مربیگری فوتبال در نهاوند در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، شهریار شمس رئیس هیئت فوتبال نهاوند در نشست هم اندیشی و برنامه ریزی برای فصل جدید فوتبال شهرستان نهاوند در سال جاری که با حضور رئیس هئیت فوتبال ، اعضای کمیته ها و مربیان باشگاه ها برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه ارزیابی تمامی نکات مثبت و ضعف در عملکرد سالانه هیئت فوتبال و همچنین اعلام جدید ترین دستور العمل ها و آئین نامه های فعالیت باشگاه در دو بخش فوتبال و فوتسال برای مربیان و باشگاه ها عنوان شد.

رئیس هیئت فوتبال نهاوند افزود: در شهرستان با تغییر در مدیریت اداره ورزش و مجموعه علیمرادیان فضای خوبی در زمینه رشد و توسعه فوتبال فراهم شده ، که امیدواریم با عادی شدن شرایط پس از کرونا در کنار بحث ورزشی ، یک رقابت سالم بین تیم ها در رده های مختلف فوتبال و فوتسال برقرار شود که نتیجه آن رونق و پویایی این رشته در شهرستان است.

شمس با اشاره به کارآمدی و فعالیت های مفید هیئت فوتبال در کمیته های مختلف در سال گذشته افزود: با طرح و برنامه منسجم، و تلاش مربیان و باشگاه ها توانستیم حضور شایسته در مسابقات استانی و عرصه های مختلف داوری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در زمینه برگزاری دوره مربیگری فوتبال به میزبانی نهاوند مشکلی خاصی وجود ندارد، گفت: برگزاری این دوره های آموزشی برای رشد فوتبال شهرستان ضروری است و قصد داریم امسال دوره مربیگری C فوتبال ، دوره سطح یک فوتسال آسیا و ارتقاء داوری را در شهرستان برگزار کنیم تا بیش از پیش به رشد و رونق فوتبال شهرستان کمک شود.

رئیس هیئت فوتبال نهاوند تأکید کرد: مهمترین مشکل ورزش به ویژه فوتبال در شهرستان نهاوند بحث مشکلات مالی و نبود اسپانسر است ، که باید از ظرفیت سایر مسئولین شهرستان و خیرین در این زمینه استفاده بیشتری کنیم.

شمس در پایان تاکید کرد : جامعه ورزش به ویژه فوتبال شهرستان در بحث مقابله و پیشگیری با کرونا و ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر و محلات حضوری بسیار پررنگ و تاثیر گذار داشت و مربیان ، بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال در این زمینه و کمک های مومنانه مشارکت فعال و موثری داشتند

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام