تازه های سایت

کد مطلب: 40981
11. فروردين 1399 - 9:26
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نهاوند گفت: سیل اسفندماه سال گذشته به یک‌هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در نهاوند آسیب وارد کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا نثاری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بار‌ش‌های سیل آسای اسفندماه سال گذشته در نهاوند که منجر به طغیان آب رودخانه‌های این شهرستان شد به تعدادی از واحدهای مسکونی در سطح روستا و برخی مناطق شهری آسیب وارد ساخت.

وی گفت: بر اساس کارشناسی‌های صورت گرفته و بازدیدهای میدانی در اثر این سیل مجموعا به یک‌هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی شهرستان خسارت وارد شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نهاوند افزود: از مجموع واحدهای آسیب دیده شهرستان ۵۵۰ واحد احداثی و ۷۵۰ واحد دیگر آن نیز تعمیری هستند.

وی افزود: به منظور تعیین میزان خسارات وارده به واحدهای مسکونی از سوی کارشناسان ما برآوردهای لازم به عمل آمده و برابر با فرم‌های مربوطه به استان اعلام شده تا در صورت تخصیص اعتبارات لازم به مالکان واحدهای خسارت‌دیده پرداخت شود.

قابل ذکر است در فروردین ماه سال گذشته سیل خسارت‌های زیادی به بخش‌های مختلف شهرستان وارد ساخت و ۴ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی خسارت دیدند که برای جبران آن اعتبارات خوبی به شهرستان اختصاص داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما