تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40615
6. اسفند 1398 - 7:55
ستاد بحران شهرستان نهاوند برای مواجهه با بارش های سیل آسای ۴۸ ساعت آینده تشکیل جلسه داد و اعلام کرد تا پایان بارش ها مدیران‌حق خروج از شهرستان را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، ستاد مدیریت بحران شهرستان نهاوند به ریاست ولی الله سیاوش معاون فرماندار و با حضور  اعضا برای مقابله و آمادگی دستگاه های خدمات رسان برای مواجهه با بارشهای ۴۸ ساعت آینده در شهرستان تشکیل جلسه داد.

ولی الله سیاوش معاون فرماندار نهاوند در این جلسه گفت: با توجه به هشدار های هواشناسی و مدیریت بحران استان بیشترین بارندگی ها در نواحی جنوبی استان همدان و شهرستان نهاوند خواهد بود.

وی اظهار داشت: برای مقابله با این شرایط همه دستگاه ها باید همکاری و هماهنگی خوبی داشته باشند.

معاون فرماندار نهاوند با اشاره به سیل فروردین امسال در این شهرستان افزود: تجربه سیل امسال و مدیریت خوبی که انجام شد باید در بارشهای اخیر نیز مورد استفاده قرار بگیرد و دستگاه های مربوطه مسئولیت پذیر باشند.

سیاوش گفت: پیش بینی بارش ۱۰۰ میلیمتری برای ۴۸ ساعت آینده انجام شده است و احتمال بارش برف نیز وجود دارد بنابراین باید هشدارها و اطلاعیه ها برای گروه های مرتبط به خوبی اطلاع‌رسانی شود.

وی به اهمیت هماهنگی و در دسترس بودن مدیران اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران در این شرایط بحرانی باید در دسترس باشند و با عوامل زیر مجموعه و نیروهای خود ارتباط داشته باشند.

معاون فرماندار نهاوند افزود: طبق تصمیم اتخاذ شده مدیران حق خروج از شهرستان را تا پایان بارندگی ندارند و کلیه مرخصی ها لغو شده است.

وی ادامه داد: هر مدیری قصد خروج از شهرستان را داشته باشد باید با فرمانداری هماهنگ باشد و با مجموعه شهرستان در ارتباط باشد.

سیاوش با اشاره به احتمال یخ زدگی و بارش برف از مدیریت جهاد کشاورزی درخواست کرد برای تامین سوخت و اطلاع رسانی به دامداران و‌کشاورزان و انجام تمهیدات لازم اقدام کند.

معاون فرماندار نهاوند با بیان اینکه مجموعه ستاد بحران در حالت آماده باش است، افزود: هماهنگی بخشداران با دهیاران و شهرداران بسیار مهم است و برای عبور از این شرایط نیازمند مشارکت و همراهی با هم هستیم.

وی در پایان گفت: باید مدیران امور آب، جهاد کشاورزی، شهرداران، بخشداران و همه عوامل برای کاهش خسارت احتمالی تلاش کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام