تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40287
6. بهمن 1398 - 8:07
امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه وظیفه مسئولان خدمت‌رسانی به مردم است، گفت: انتخابات عرصه مهم و تأثیرگذاری است و جلوه‌ای از مردم‌سالاری دینی است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در شورای اداری نهاوند گفت: دهه فجر فرصت خوبی برای بیان اقدامات و عملکردهای نظام است و مدیران مردم را در جریان خدمات انجام‌شده قرار دهند.

وی اظهار داشت: مدیران بیشتر در میان مردم باشید و پاسخ گوی ارباب‌رجوع باشید و عملکرد و خدمات صادقانه به مردم ارائه دهید تا پس از اتمام مدت خدمت، شرمنده کسی نباشید.

امام‌جمعه نهاوند افزود: مردم بدانند دستگاه‌های ما چه‌کارهایی انجام داده‌اند ولی مهم‌تر از آن اینکه، مردم مسئولین را در جمع و کنار خودشان ببینند.

مغیثی در بخش دیگری از سخنانش در مورد انتخابات گفت: وظیفه همه ما حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح بر اساس شاخص‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.

وی اظهار داشت: انتخابات یکی از جلوه‌های مردم‌سالاری دینی انقلاب اسلامی است و بسیار بااهمیت است.

امام‌جمعه نهاوند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نبود سونوگرافی مخصوص بانوان در نهاوند گفت: بانوان مجبورند به شهرهای هم‌جوار سفر کنند که این‌یک معضل است و برای خانواده‌ها مشکل ایجاد کرده است.

وی بیان داشت: یک خانم مراجعه کرده است و درخواست مساعدت از مسئولان برای راه‌اندازی سونوگرافی در نهاوند را دارد.

مغیثی بابیان اینکه این متقاضی اعلام کرده در نهاوند می‌ماند، گفت: این فرد دستگاه را راه‌اندازی می‌کند و از مسئولان درخواست اخذ تسهیلات دارد و امیدواریم که مسئولان کمک کنند تا این مشکل حل شود.

اتمام ساماندهی بام نهاوند در سال جدید

محمد حسین پور شهردار نهاوند در ادامه این جلسه گفت: تمام تلاش کارکنان شهرداری خدمت‌رسانی و حل مشکلات شهروندان است و در این زمینه پروژه‌های خوبی انجام‌شده است.

وی به اقدامات انجام‌شده در بام نهاوند اشاره کرد و افزود: ساماندهی بام نهاوند را برای سال جدید به اتمام می‌رسانیم و این پروژه بزرگ در خدمت همشهریان خواهد بود.

شهردار نهاوند اظهار داشت: امکانات و شرایط جدیدی برای بام تعریف‌شده است و موقعیت گردشگری، اقتصادی، تفریحی، ورزشی و اشتغال و سیمای شهری ایجاد و تقویت‌شده است.

حسین پور به معضل آب این پروژه اشاره کرد و گفت: تأمین آب درختان بام هم با اجرای توافق‌نامه‌ای با بیمارستان علیمرادیان رفع شد تا مشکل اصلی این پروژه عظیم مرتفع شود.

وی به دیگر پروژه‌های اجرایی توسط شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: پروژه چهارباغ، المان شهدای گروه ابوذر با 200 میلیون اعتبار، آب‌نمای میدان مرکزی، ساماندهی میدان هفده شهریور، بلوار کربلا و بلوار خلیج‌فارس از دیگر پروژه‌های شهری اجرایی شده است.

شهردار نهاوند به پروژه پیاده راه کردن خیابان قیصریه اشاره کرد و افزود: قسمت‌هایی از این پروژه انجام‌شده است و از همشهریان درخواست داریم صبر و حوصله داشته باشند چون این طرح زمان‌بر است ولی در پایان پروژه‌ای عالی که در استان کم‌نظیر است، تحویل مردم خواهیم داد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: با توجه به زلزله‌خیز بودن نهاوند سه دستگاه لرزه‌نگار در نقاط مختلف شهر نصب می‌شود.

حسین پور افزود: این دستگاه‌ها می‌تواند ۶ ساعت قبل از وقوع زلزله، تحرکات داخل گسل را پایش کند و احتمال وقوع زلزله را هشدار دهد که در این فرصت می‌توانیم شهر را تخلیه کنیم.

وی در پایان گفت: ارزش هر دستگاه ۲۴ هزار دلار است اما این دستگاه‌ها با پیگیری‌های انجام‌شده به‌صورت رایگان تحویل شهرداری نهاوند می‌شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام