تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40284
5. بهمن 1398 - 18:10
فرماندار نهاوند بابیان اینکه وظیفه همه ما برگزاری انتخابات پرشور و سالم است، گفت: مدیران باید در عمل بی‌طرفی خود در انتخابات را نشان دهند و فقط به فکر اجرای انتخابات باشند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در شورای اداری شهرستان نهاوند گفت: شهادت سردار سلیمانی حقانیت انقلاب اسلامی را ثابت کرد و رستاخیز عظیمی ایجاد کرد که نشان‌دهنده عظمت شهید سلیمانی است.

وی بابیان اینکه مردم ایران اسلامی به سردار شهید سلیمانی افتخار می‌کنند، اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در مراسم شهید سلیمانی نشان‌دهنده وحدت و بزرگی سردار سلیمانی بود و دشمنان هم می‌دانند و به این موضوع هم اعتراف کردند که شهید سلیمانی به‌مراتب خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است.

فرماندار نهاوند به ویژگی‌های اخلاقی شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: شهید سلیمانی با مردم‌داری و شجاعت، ایمان و اخلاص نمونه‌ای از فرزندان انقلاب اسلامی است که عامل وحدت در کشور بودند.

ناصری با اشاره به انتقام سخت سپاه گفت: فرزندان انقلاب اسلامی در سپاه مقتدر هیمنه آمریکایی‌ها را در هم کوبیدند و درسی فراموش‌نشدنی به آن‌ها دادند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات شهرداری در ساماندهی بام نهاوند اشاره کرد و گفت: بام نهاوند شناسنامه گردشگری نهاوند است و ظرفیت عظیم گردشگری و تفریحی است.

فرماندار نهاوند به دهه فجر اشاره کرد و افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و اقدامات نظام است و مدیران خدمات را برای مردم بازگو کنند.

وی در بخش پایانی سخنانش به موضوع انتخابات اشاره‌ای داشت و عنوان کرد: انتخابات مهم است و حضور مردم باعث ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی می‌شود و انتخابات مظهر اقتدار سیاسی کشور است.

ناصری افزود: ثبات سیاسی کشور درگرو انتخابات است و ثبات سیاسی کشور تعیین‌کننده در دنیا است و برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور نشان‌دهنده قدرت است.

وی بابیان اینکه امروز شهرستان نهاوند آماده برگزاری انتخابات است و مقدمات کار از ماه‌های قبل انجام‌شده است، گفت: برای ورود به حواشی وقت نداریم و در عمل باید ثابت کنیم که بی‌طرف هستیم و از قبل هم اعلام کردیم ما فقط مجری هستیم.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: ما امانت‌دار مردم هستیم و طبق قانون باید در انتخابات بی‌طرف باشیم و سوگند خورده‌ایم که این کار را انجام خواهیم داد.

وی در اتمام‌حجتی با مسئولان گفت: مسئولان از این به بعد باید مراقب باشند که بی‌طرفی خود را حفظ کنند و ما مجری انتخابات هستیم و مردم به ما اعتماد کردند.

ناصری در پایان بابیان اینکه ملاک ما قانون است و می‌خواهیم انتخاباتی پرشور و سالم و با بی‌طرفی برگزار کنیم، گفت: با حضور پرشور مردم نهاوند در انتخابات حماسه دیگری ایجاد می‌شود و افتخاری دیگر برای شهرستان رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند