تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40241
1. بهمن 1398 - 8:52
مدیر مجمع خیرین ازدواج نهاوند گفت: باهمت خیران شهرستان و در راستای ایجاد شرایط برای ازدواج آسان زوج‌ها در نهاوند بیش از 51 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مجمع خیرین ازدواج آسان شهرستان نهاوند باهدف ایجاد شرایطی برای ترویج امر مقدس ازدواج و کمک به زوج‌های جوان تشکیل‌شده است.

وی اظهار داشت: این مجمع جز فعال‌ترین مجمع خیرین ازدواج در استان همدان است که زمینه ازدواج آسان زوج‌های زیادی را فراهم کرده است.

مدیر مجمع خیرین ازدواج نهاوند افزود: دومین مجمع خیرین ازدواج نهاوند بانام و بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور امام‌جمعه، معاون فرماندار، مسئول دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از خیرین شهرستان برگزار شد.

وی بیان داشت: در این مجمع باهمت خیرین 47 میلیون و 500 هزار تومان وجه نقد و 4 میلیون تومان لوازم‌خانگی جمع‌آوری شد تا در اختیار زوج‌های جوان قرار بگیرد.

کاویانی گفت: باید تلاش کنیم تا خیرین بیشتری برای این کار پسندیده انتخاب کنیم و با تشویق آن‌ها در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم.

وی افزود: ترویج فرهنگ ازدواج آسان ازجمله اهداف مجمع خیرین ازدواج است و باید تلاش کنیم در راستای این امر حرکت کنیم و خانواده‌ها را از مخارج اضافی برای ازدواج زوج‌ها منع کنیم.

مدیر مجمع خیرین ازدواج نهاوند اظهار داشت: از همه خیرین عزیز شهرستان نهاوند دعوت می‌کنیم برای حل کردن مشکلات ازدواج زوج‌ها به این مجمع کمک کنند تا زمینه ازدواج زوج‌های بیشتری را فراهم کنیم.

وی افزود: بعد از ایام فاطمیه نیز مجمع‌های خیرین ازدواج تشکیل می‌شود و جهیزیه‌های تهیه‌شده در اختیار زوج‌های جوان قرار می‌گیرد.

کاویانی عنوان کرد: ترویج فرهنگ ازواج و فراهم کردن زمینه برای ازدواج زوج‌های جوان ازجمله اعمال سفارش شده در دین اسلام است که علت اصلی تشکیل این مجمع است.

وی در پایان گفت: مجمع خیرین ازدواج نهاوند با تلاش اعضا و کمک مردم مهربان نهاوند ازجمله مجامع موفق در سطح استان و کشور است که برای توسعه فعالیت‌ها نیازمند حضور خیرین هستیم.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام