تازه های سایت

کد مطلب: 39804
22. آذر 1398 - 14:39

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: دشمن هر جا بهانه‌ای دستش بیفتد سعی در اغتشاش و ایجاد مشکل دارد ولی باید بدانیم آمریکا و صهیونیست‌ها دست از توطئه پراکنی برنمی‌دارند و اگر بهانه گیر بیاورند با همکاری ضدانقلاب بازهم دست به توطئه می‌زنند.

وی اظهار داشت: ولی باید بدانند مردم با بصیرت ایران اسلامی هر جا احساس کنند که امنیت و اقتدار کشور به خطر بیفتد با حضور خود توطئه را خنثی می‌کنند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: همه مشکلات منطقه و کشورهای اسلامی از جانب آمریکا و صهیونیست‌ها است که رسماً اعلام می‌کنند برای غارت نفت و فروش اسلحه در منطقه حضور دارند.

وی در ادامه گفت: مطالبه مردم از دستگاه قضا برخورد قاطع با سرشاخه‌های اغتشاش‌گران است که با ضدانقلاب و دشمنان انقلاب اسلامی در ارتباط بودند و به مردم آسیب وارد کردند.

مغیثی وی با اشاره به ثبت‌نام داوطلبان انتخابات گفت: وظیفه‌داریم احترام همه ثبت‌نام کنندگان را داشته باشیم و به خاطر حمایت از دیگران نباید به کسی تهمت و بدگویی کنیم.

وی اظهار داشت: وظیفه ما حضور در انتخابات و انتخاب اصلح است تا با انتخاب افرادی که مشکلات مردم را می‌دانند در راستای حل آن‌ها اقدام کنند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام